USD 8,76
EUR 10,39
ALTIN 500,42
BIST100 1.391
Bip BİP İletişim Hattı 0532 629 40 54

'Biz Şampiyon Olacağız'

Hendek’i Sakaryaspor bayrakları ile donatan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Vanspor mücadelesi öncesinde yayınladığı mesajda, “Kenetlendik maçı bekliyoruz.'' dedi.

'Biz Şampiyon Olacağız' - Sayfa 1

Bayraklarla donattı
Sakaryaspor’un iç ve dış saha olmak üzere tüm maçlarını yakından takip ederek, her konuda tam destek veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Play-Off mücadelesi öncesinde Hendek’i bayraklarla donattı. ‘Büyüksün Kupalar Yakışır Sana’, ‘Davamız Hendek Sevdamız Sakaryaspor’, ‘Sakaryasporumuza Şampiyonluk Yolunda Başarılar Dilerim’ yazılı pankartlar Hendek’in caddelerini süslerken, bir adet bayrakta Çark Caddesine asıldı. Şimdi gözler yarın oynanacak olan mücadeleye çevrildi.

1 5
'Biz Şampiyon Olacağız' - Sayfa 2

“Yanındayız, inanıyoruz”
Silahtaroğlu Van Spor ile Çarşamba günü saat 16.00’da karşılaşacak olan Sakaryaspor’a başarı mesajı yayınlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Maç günü Van’da yeşil siyahlı ekibimizin yanında olacağım. Yüreğimizle, kalbimizle Sakaryasporumuzun yanındayız. İnanıyoruz, başaracağız. Sakaryaspor şanlı tarihine kazandırdığı sayısız tarihi zaferleriyle TFF 1.ligi değil, Süper Ligi hak eden bir takım. Bu şehir inanıyor. Biz Şampiyon olacağız” dedi.

2 5
'Biz Şampiyon Olacağız' - Sayfa 3

Yolun sonu şampiyonluk
Babaoğlu, “ Sakaryaspor ile gurur duyuyoruz ve başarılı olması için Hendek olarak destekliyoruz. Çünkü bu şehir bir üst ligi hak ediyor. Sakaryaspor'umuzun başarısı için amasız, fakatsız kayıtsız şartsız desteğimiz sürecek. Bu şehir ve bu taraftar mutlu olsun, Sakarya hak ettiği noktaya gelsin bizim için bundan değerli hiçbir şey olamaz. Bizim takımımız, futbolcularımız bunu başaracak güçte. futbolcularımıza ve teknik ekibimize güveniyoruz.

3 5
'Biz Şampiyon Olacağız' - Sayfa 4

Yönetime güveniyoruz
Belediye Başkan Yardımcımız Hüdaverdi Bahadır’ın da yer aldığı yönetimimize güveniyoruz. Cevat Ekşi başkanımız çok gayretli. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’nin öncülüğünde özlediğimiz, hasretini çektiğimiz bir başarı hikayesi yazılacak. Kenetlendik maçı bekliyoruz. Önümüz bayram, kısıtlamalar bitince vakalar da düştükçe inşallah çifte bayram yapacağız. Van zaferi ve ardından gelecek zaferlerle yolun sonu şampiyonluk. İşte siz o zaman bayramı görün” diye konuştu.

4 5