USD 27,12
EUR 28,89
ALTIN 1.671,35
BIST100 7.867
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Bisiklet yatırımları ara vermeden devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen "40 NOKTA 40 ROTA" projesiyle şehrin bisiklet yollarında özel bir dönüşüm gerçekleştiriliyor. Bisikletseverlere özel olarak tasarlanan ve çeşitli noktalara montajı başlanan bisiklet bankı, bisiklet parkları ve tam donanımlı bisiklet tamir istasyonları bisiklet tutkunlarının hizmetine sunuluyor.

Bisiklet yatırımları ara vermeden devam ediyor - Sayfa 1

Geniş bisiklet yolu ağı, Sakbis’i, Turuncu Bisikleti, elektrikli bisikleti, Avrupa’nın en modern bisiklet tesisi olan Ayçiçeği Bisiklet Vadisi ve vadide düzenlediği uluslararası organizasyonlarla Bisiklet Dostu Şehir ünvanlı Sakarya’da, Büyükşehir Belediyesi bisiklete dair yatırım ve projelere devam ediyor. 

Bisiklet yatırımları ara vermeden devam ediyor - Sayfa 2

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından bisikletseverlere yönelik ‘40 Nokta 40 Rota’ projesi hayata geçiriliyor.

Bisiklet yatırımları ara vermeden devam ediyor - Sayfa 3

Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nden başlayıp Kocaeli sınırına kadar uzanacak, Sapanca Gölü’nü çevreleyecek bisiklet yolu ağı boyunca belirlenen 40 noktada Büyükşehir Belediyesi tarafından bisiklet bankları, parkları ve tamir istasyonları kuruluyor. 

Bisiklet yatırımları ara vermeden devam ediyor - Sayfa 4

Şık tasarımlarıyla güvenli ve düzenli bisiklet park alanlarının, konforlu bir mola imkanı sunan bisiklet banklarının ve olası arızalarla karşı tam donanıma sahip bisiklet tamir istasyonlarının belirlenen 40 noktada kurulumuna başlandı.