USD 18,09
EUR 18,16
ALTIN 1.016,26
BIST100 3.020
İHBAR hattı 0552 642 79 79

“Birlikteliğimizi daha da güçlendirerek yola devam ediyoruz”

ERUNİM MTTB Derneği 21. Vefa ve Kardeşlik Buluşması programına katılan Başkan Ekrem Yüce, “Gençlerimize değerlerimizi aktarmak, tecrübeleri anlatmak, destek olmak için elimizden ne geliyorsa seferber ediyoruz." dedi.

“Birlikteliğimizi daha da güçlendirerek yola devam ediyoruz” - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erzurum Üniversiteleri Mezunları MTTB Camiası Buluşması programına katıldı. Sakarya Üniversitesi Konferans Salonunda düzenlenen programa ERUNİM MTTB Başkanı Salih Akverdi, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, SİMDER Başkanı Yahya Bakır, Sakarya MTTB Başkanı ve heyeti, Erzurum Üniversitesi mezunları, basın mensupları ve İslam Tarihçisi Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma katıldı.

1 8
“Birlikteliğimizi daha da güçlendirerek yola devam ediyoruz” - Sayfa 2

Tecrübelerimizi yeni nesillere aktaracağız

Sözlerine ‘Böylesine önemli bir buluşmada sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum’ diye başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Milli Türk Talebe Birliği kurulduğu tarihten bugüne dinine bağlı, vatanını seven, her türlü zorlukta hak yolunda olan gençler yetiştirmek gibi anlamlı bir misyonu vardır.

2 8
“Birlikteliğimizi daha da güçlendirerek yola devam ediyoruz” - Sayfa 3

Bu misyona nail olmak zamanında sizlere de nasip oldu. Gözlerinize baktığımda gençlik yıllarımızda birlik içinde, kültürel ve ahlaki değerlerimizin, vatanımızın daima koruyucusu olduğumuz zamanları hatırlıyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı ufukla gençlerimize bu değerleri, tecrübeleri anlatmak destek olmak için elimizden ne geliyorsa seferber ediyor ve seferber etmeye devam edeceğiz.

3 8
“Birlikteliğimizi daha da güçlendirerek yola devam ediyoruz” - Sayfa 4

Hakikat davasında mücadele etmek, kendisini geliştirmek isteyen kardeşlerimizle buluşarak, tesis etmiş olduğumuz bu birlikteliği tazelemek bizim için son derece mühim bir konudur” dedi.

4 8