USD 32,22
EUR 34,97
ALTIN 2.420,04
BIST100 10.677
İHBAR hattı 0552 642 79 79

‘Birlik ve beraberlik içinde hizmete devam

Akyazı Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen toplantıda muhtarlar ile bir araya gelen Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Dört buçuk yılda hep birlikte ilçemiz için önemli çalışmalara imza attık. Birlik ve beraberlik içinde Akyazı için hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

‘Birlik ve beraberlik içinde hizmete devam - Sayfa 1

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen programda ilçedeki muhtarlar ile bir araya geldi. Akbalık Mahallesi’nde düzenlenen programa Başkan Soykan’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk, Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş ve dernek yönetimi ile mahalle muhtarları katıldı.  

‘Birlik ve beraberlik içinde hizmete devam - Sayfa 2

Keyifli bir sohbet ortamında geçen toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş, ilçedeki dayanışmanın öneminden söz ederek, “ Hepimizin tek amacı vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek. Muhtarlarımızın arasındaki dayanışma bu hizmet serüveninde çok değerli. Toplantıyı düzenlememizdeki asıl amaç da birlik ve beraberliğimizi pekiştirmekti. Belediye Başkanımız Bilal Soykan’a ve siz değerli muhtar arkadaşlarıma katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

‘Birlik ve beraberlik içinde hizmete devam - Sayfa 3

Akyazı’da hizmet dolu dört buçuk yılı geride bıraktıklarını ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan ise “Akyazı’da önemli çalışmalara imza attık. İlçemiz için hayata geçirdiğimiz her çalışmada muhtarlarımızla birlikte hareket ettik. Muhtarlarımızla yakaladığımız uyum neticesinde mahallelerimizi hizmetlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 74 Mahallemizin tamamında birlik ve beraberlik içinde hemşerilerimize hizmet ulaştırıyoruz. Yaptığımız istişareler sonucunda sizlerden talep ve ihtiyaçları alıyor, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. İnşallah bu birlikteliğimiz devam edecek. Burada sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duydum, başta dernek başkanımız olmak üzere tüm muhtarlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.