USD 13,72
EUR 15,54
ALTIN 786,53
BIST100 1.910
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Binali Yıldırım Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Sakarya Sivil Toplum Kuruluşları ve İş Dünyası Temsilcileri Buluşması programına katılmak üzere bugün Sakarya'ya geldi. Yıldırım, Sakarya Üniversitesi Kampüs Camii'nde öğle namazı kılmasının ardından , Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Binali Yıldırım Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi - Sayfa 1

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Sakarya Sivil Toplum Kuruluşları ve İş Dünyası Temsilcileri Buluşması programına katılmak üzere bugün Sakarya'ya geldi.

1 28
Binali Yıldırım Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi - Sayfa 2

Binali Yıldırım Sakarya Üniversitesi Kampüs Camii'nde öğle namazı kılmasının ardından, Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektörü Fatih Savaşan ve AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever eşliğinde Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi.

2 28
Binali Yıldırım Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi - Sayfa 3

Binali Yıldırım ve Sakarya Üniversitesi öğrencileri bir arada...

3 28
Binali Yıldırım Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi - Sayfa 4

Sakarya’da biraya geldiği üniversite öğrencilerine tavsiyelerde bulunan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, “Sizin bir ağabeyiniz, kankanız olarak buradayım. Burada sizinle olarak 20 yaş gençleştiğimi hissediyorum” dedi.

4 28