USD 32,77
EUR 35,09
ALTIN 2.457,99
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Bike Fest dev bir finale hazırlanıyor

Yarışlar ve etkinliklerle heyecanı bitmeyen bisiklet şöleni ‘Bike Fest’ 26 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan MTB Dağ Bisikleti Eliminatör (XCE) Dünya Kupası ve bisiklet gösterileriyle muhteşem bir final yapacak. 54 kişiye çekilişle bisikletin hediye edileceği dev organizasyona tüm Sakarya halkı davet edildi.

Bike Fest dev bir finale hazırlanıyor - Sayfa 1

Cumhurbaşkanlığı himayeleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ve Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun destekleri, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ‘Bike Fest’ 26 Mayıs Pazar günü koşulacak MTB Dağ Bisikleti Eliminatör (XCE) Dünya Kupası ile son bulacak.

 

Bike Fest dev bir finale hazırlanıyor - Sayfa 2

En büyüğü pazar günü

11 gün boyunca yarışlar ve etkinliklerle heyecanı bitmeyen bisiklet şöleninin en büyük organizasyonu Eliminatör Dünya Kupası’nda, bisikletin en iyi pedalları en zorlu arazi şartlarında, şampiyonluk için ter dökecek.

Bike Fest dev bir finale hazırlanıyor - Sayfa 3

Önce yarış sonra gösteri

Bisiklet Vadisi’nde sporseverler 11 gün boyunca 2024 MTB Cup, Sakarya MTB Night Cup ve Tour of Sakarya yol bisikleti yarışları ile büyük bir heyecana tanıklık etti. Dünyanın en modern tesislerinden biri kabul edilen Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde ‘Bike Fest’ bisiklet şöleni dev bir yarışla son bulacak.

 

Bike Fest dev bir finale hazırlanıyor - Sayfa 4

MTB Dağ Bisikleti Eliminatör (XCE) Dünya Kupası, Bike Fest’in son gününde koşulacak.

128 ülkede anlık olarak canlı yayınlanan dev organizasyonda dünyanın en iyi pedalları şampiyonluk için kıyasıya yarışacak.