USD 9,52
EUR 11,09
ALTIN 546,09
BIST100 1.455
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Bensu Soral ve Hakan Baş tek celsede boşandı!

Uzun süredir yan yana görüntülenmeyen Bensu Soral ve Hakan Baş'ın evliliğinde sorun olduğu, evlerini ayırdıkları iddia edilmişti. Ortak bir açıklama yapan çift, "Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadelerini kullanmıştı.

Bensu Soral ve Hakan Baş tek celsede boşandı!
14 Ekim 2021 | 16:42
Son Güncelleme:

2018 yılında muhteşem bir düğünle nikah masasına oturan Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, son günlerde evliliklerindeki krizle gündeme geliyordu. Kısa süre öncesine kadar mutlulukları ile herkesi imrendiren Bensu Soral ile kendisinden sekiz yaş büyük olan Hakan Baş arasında çocuk krizi patlak verdiği iddia edilmişti.

Hakan Baş'ın sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görülmesi üzerine ünlü çiftin ayrılacakları yönünde haberler çıkmıştı. Sonrasında ise Bensu Soral'ın ise eski rol arkadaşı Kubilay Aka ile bir binanın çatısında çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

"BİRAZ ZAMANA İHTİYACIMIZ VAR"

Bunun ardından çift, ortak bir açıklama paylaşarak çıkan haberleri yalanlamışlardı. İki ismin de sosyal medyada yayınladıkları açıklamada, "Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadeleri yer almıştı.

ANLAŞMALI OLARAK AYRILDILAR

Evliliklerini ayakta tutmak için mücadele eden ikili krizi aşamadı. Gazete Magazin'in haberine göre; çiftin üç yıllık evlilikleri tek celsede bitti.

SOYADINI SİLMEDİ

Son olarak 'Cam Tavanlar' adlı dizide başrol oynayan Bensu Soral'ın, boşanmalarına rağmen Baş soyadını sosyal medya hesabından kaldırmadı.

MANİDAR PAYLAŞIM

Öte yandan önceki gün Baş ile boşanma aşamasında olan Soral, resim yaptığı bir karenin altına, "Sanat olmasaydı, gerçeğin çiğliği dünyayı dayanılmaz hale getirirdi" mesajını yazmıştı.

30 yaşındaki güzel oyuncunun sosyal medyada yaptığı bu yorum, adı çapkınlık haberleriyle anılan eşi Hakan Baş'a gönderme olarak yorumlanmıştı.

"ÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ GİBİ BİR ŞEY YOK"

Hakan Baş, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda şarkıcı Edis Görgülü'nün asistanlığını yapan Simge İnce ile objektiflere takılmıştı.

Araç içinde görüntülenen ikili, gazetecileri fark edince birden gaza basarak uzaklaşmak istemişti. Görüntü vermekten kaçamayan ikili, çareyi açıklama yapmakta bulmuştu.

Hakan Baş, "Arkadaşlar yanlış olmasın, hanımefendi ile öyle düşündüğünüz gibi bir şey yok aramızda. Arkadaşlarımızla bir yere katıldık" demişti.