USD 32,22
EUR 34,98
ALTIN 2.419,51
BIST100 10.677
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Bayraktar ve Alemdar'dan Serdivan çıkarması

AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Bayraktar ve Alemdar'dan Serdivan çıkarması - Sayfa 1

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Program öncesi Milletvekili Lütfi Bayraktar’ı belediye hizmet binasında ağırlayan Başkan Yusuf Alemdar, Serdivan’da hayata geçirilen projeler hakkında da Bayraktar’a bilgi verdi. Bayraktar belediye çalışanlarına kolaylıklar dilerken vatandaşlarla da sohbet etti. Ziyaretlerde Bayraktar ve Alemdar’a AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara ve 28. Dönem AK Parti Milletvekili adayı Rahmi Can Şeşen de eşlik etti.

Bayraktar ve Alemdar'dan Serdivan çıkarması - Sayfa 2

ESNAF ZİYARETİ

AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar belediye ziyaretinin ardından Başkan Alemdar ile birlikte Serdivan’da faaliyet gösteren işletme sahiplerine misafir oldu. İşletme sahipleri ve çalışanların yanı sıra ziyaretler esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Bayraktar, hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

Bayraktar ve Alemdar'dan Serdivan çıkarması - Sayfa 3

FİKİR ALIŞVERİŞİ

Sakarya’nın Ankara’daki sesi olan milletvekilleri ile teşkilatlar ve yerel yönetimler arasında kurulan bağın ve uyumun son derece önemli ve bir o kadar da değerli olduğunu ifade eden Başkan Alemdar; “Vekillerimizin, teşkilatlarımızın, yerel yönetimler noktasında bizlerin gayesi aynı. Amacımız hemşehrilerimize en güzel hizmeti sunmak, yaşam kalitelerini daha da yükseltmek. Bizler belediye ölçeğinde bu çalışmaları yürütürken, milletvekillerimiz de Ankara’da Sakaryamızın sesi oluyor. Sayın vekilimiz de sık sık hem teşkilatlarımızla hem de bizlerle bir araya geliyor. Bu buluşmalarda fikir alışverişi yapma imkanı da buluyoruz. Milletvekilimiz Lütfi Bayraktar’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar, misafirperverliği için Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a teşekkür ederken; Serdivan genelinde hayata geçirilen yatırımları ve halihazırda devam eden projeleri de yakından takip ettiğini belirtti.