USD 32,18
EUR 34,95
ALTIN 2.426,25
BIST100 10.739
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Bayraktar: Milletimiz Ferasetini sandıkta gösterecek

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, “14 Mayıs Türkiye için milat olacak. 21 yıllık kazanımlarımızı Türkiye Yüzyılı ile taçlandıracağız ve Milletimiz ferasetini sandıkta gösterecek” dedi.

Bayraktar: Milletimiz Ferasetini sandıkta gösterecek - Sayfa 1

SAKARYA’DAN BÜYÜK DESTEK

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, seçim çalışmalarına dur durak demeden deva ediyor. Gittiği her yerde vatandaşlardan yoğun ilgi gören ve destek bulan Bayraktar, Sakaryalılara seslenerek mahalle ve kahvehane buluşmalarına katılıyor. Ev ve esnaf ziyaretleri ile vatandaşların istek ve sorunlarını tek tek dinleyen Bayraktar, Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlatarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm şehre selamlarını iletiyor.

Bayraktar: Milletimiz Ferasetini sandıkta gösterecek - Sayfa 2

MİLLETE HİZMETKAR OLMAK

14 Mayıs seçimlerini değerlendiren Bayraktar, “14 Mayıs seçimlerine artık çok az bir süre kaldı. Biz bu süreçte başka hiçbir yere tevessül etmeden sadece milletimizin yanında, milletimizin kalbinde olduk. Siyasetimizin rotası her zaman milletti, limanı ahlaktı ve tek gayemiz millete hizmetkar olmaktı. Hamdolsun Sakaryalılar bunun farkında. 14 Mayıs Türkiye için milat olacak. 21 yıllık kazanımlarımızı Türkiye Yüzyılı ile taçlandıracağız ve Milletimiz ferasetini sandıkta gösterecek” dedi.

Bayraktar: Milletimiz Ferasetini sandıkta gösterecek - Sayfa 3

ADAYLARI BAĞRINA BASTI

Bayraktar sözlerine şöyle devam etti: “Seçim sürecinde gördük ki Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik büyük sevgi ile hemşerilerimiz tüm adaylarımızı bağrına bastı. Büyük destek verdi. Gittiğimiz her yerde dua ve destek aldık. Birilerinin masa başına çizdikleri tabloların sahada karşılığı yok. Milletin vicdanı, kendi dilinden anlamayanlara gereken dersi 21 yıldır olduğu gibi yine verecektir. Cumhur İttifakı olarak Sakarya’da 8 vekil hedefi çıktığımız yola emin adımlarla ilerliyoruz.

Bayraktar: Milletimiz Ferasetini sandıkta gösterecek - Sayfa 4

VATANDAŞLARIMIZ DOĞRUSU AK PARTİ DİYOR

Bayraktar son olarak şunları kaydetti: “Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu anlatıyoruz. Gençlerimiz bundan büyük heyecan duyuyor. Eser ve hizmet siyaseti ile söylem siyasetinin arasındaki farkı bilen gençliğimiz ‘Türkiye Yüz Yılı Gençlerin Yüz yılı olacak’ diyor. AK Parti 21 yıldır olduğu gibi bugün de Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’nin partisidir. Onun için milletimiz istikrar ve istikbal için vatandaşlarımız doğrusu Ak Parti diyor.”