USD 15,87
EUR 16,80
ALTIN 942,56
BIST100 2.372
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan’ın Ramazan hediyeleri büyük ilgi görüyor

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Ramazan ayında kitap okumayı seven 20 kişiye kitap hediye edeceğini duyurdu. Fakat ilgi çok fazla olunca, başkan Kılıç hediye edecek kişi sayısını 60’a çıkardı. Başkan uygulamaya devam ederse kitap dükkanı açmak zorunda kalabilir.

Başkan’ın Ramazan hediyeleri büyük ilgi görüyor
19 Nisan 2021 | 22:59
Son Güncelleme:

Baştan 3 kitap hediye edeceğim dedi

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç 16 Nisan tarihinde sosyal medya hesabından bir duyuru paylaştı. Başkan Kılıç, Kitap okumayı seven kardeşlerimize Ramazan ayında okumaları için üç kitap seçtim. Bu tweeti Pazartesi akşamına kadar retweet yapan 20 kardeşimize görseldeki 3 kitabı hediye edeceğim” dedi.

Yoğun ilgi hediye sayısını 60’a yükseltti

Başkan’ın paylaşımı bir hayli ilgi gördü. Bunun üzerine Başkan Kılıç, “Sevgili kardeşlerim, kitaplara gösterdiğiniz ilgi beni çok mutlu etti. Twiti RT yapan 20 kişiye kıymetli yazarlarımızın kaleme aldığı 3 kitabı hediye edeceğimi ifade etmiştim. Ama sizlerin gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı 3’lü kitap setinden 60 kişiye göndermeye karar verdim.” Diyerek hediye sayısını artırdığını duyurdu.

Bu işin sonu kitapçı açmaya kadar gider

Başkan Kılıç’ın paylaşımına gösterilen ilgi daha da artmaya devam ediyor. Bu gidişle başkanın bir kitapçı açmasına gerek kalabilir. Sayının 60’dan daha da yukarılara çıkarması için mesaj gönderenlerin sayısı da dikkat çekiyor.