USD 32,86
EUR 35,22
ALTIN 2.452,24
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Yüce’den zafer mesajı: Yine yolları hep birlikte yürüyeceğiz

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, makam aracı TOGG ile indiği Hendek meydanında "zafer" mesajı vererek, "Hendek ilk turda parlamentoyla güçlü bir mesaj vermişti ve şimdi bunu 28 Mayıs'ta taçlandıracaktır. Biz o gün Allah'ın izniyle zafer türküleri söyleyeceğiz" dedi.

Başkan Yüce’den zafer mesajı: Yine yolları hep birlikte yürüyeceğiz - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SKM programları kapsamında seçim çalışmalarına hız verdi. Son olarak makam aracı yerli otomobil TOGG ile Hendek meydanına inen Yüce'ye ilgi yoğun oldu. Meydanda makam aracını alkışlarla karşılayan vatandaşlar Yüce ile kucaklaştı, sohbet etti.

Başkan Yüce’den zafer mesajı: Yine yolları hep birlikte yürüyeceğiz - Sayfa 2

Bölge halkının taleplerini ve düşüncelerini dinleyen Başkan Yüce'ye ziyaretleri boyunca AK Parti Milletvekili Ali İnci, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Hendek Belediye Başkanvekili Hüdaverdi Bahadır, teşkilatların ilçe başkanları, STK'lar ve çok sayıda vatandaş eşlik etti. İlçe merkezinde sevgi gösterileriyle karşılanan heyet 28 Mayıs'ta yapılacak seçimler için güçlü bir mesaj verdi.

Başkan Yüce’den zafer mesajı: Yine yolları hep birlikte yürüyeceğiz - Sayfa 3

Yüce, ilçe merkezinden sonra Hendek Muhtarlar Derneği ve Hendek Belediyesi'ni ziyaret etti. Esnaflara seslenen Yüce, 14 Mayıs'ta Hendek'in parlamentoda verdiği güçlü desteği 28 Mayıs'ta taçlandıracaklarını söyledi. "O gün zafer türküleri söyleyeceğiz. Yine halkımızla kucaklaşacak, yine yolları hep birlikte yürüyeceğiz. Sakarya'mızı Türkiye Yüzyılı'na hazır, güçlü bir şehir olarak inşa edeceğiz" diye konuşan Yüce, rekor düzeyde katılım sağlayarak AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teveccüh gösteren Hendek halkına teşekkür etti.

Başkan Yüce’den zafer mesajı: Yine yolları hep birlikte yürüyeceğiz - Sayfa 4

Sakarya için "Türkiye Yüzyılı" vurgusu yapan Başkan Yüce, "Bizler için bugün bir iftihar günüdür. Hendek 20 yıldır görevini yaptı ve Cumhurbaşkanımıza gerekli desteği verdi. Hepinize bu anlamda teşekkür ediyorum. 20 yılın sonunda şahlanma dönemine girdik. İlk turda bunun mesajını parlamento ile verdiniz. Şimdi ise bu meseleyi taçlandırma zamanı. 28 Mayıs’ta dünya liderimizi hainlere inat yeniden cumhurbaşkanı seçeceğiz. O gün zafer türküleri söyleyeceğiz. O'na sevgimizi, desteğimizi anlatan şarkıları okuyacağız. Sakarya'yı Türkiye Yüzyılı'na hazır, ülkemizin en güçlü şehirlerden biri yapmak için çalışacağız. Her alanda en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz" dedi.