USD 28,98
EUR 31,21
ALTIN 1.866,62
BIST100 7.914
İHBAR hattı 0552 642 79 79

150 daire için başvurular başlıyor

Büyükşehir Belediyesi'nin Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nda, konut sahibi olmayı bekleyenler için başvuru tarihi müjdesi verildi. Yüce, Yenikent bölgesinde inşa edecekleri güçlü, güvenli ve estetik KONUT A.Ş projesindeki 150 daire için başvuru sürecini 15 Kasım'da başlatacaklarını açıkladı.

150 daire için başvurular başlıyor - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı, merkez meclis salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Başkan Ekrem Yüce'nin yanı sıra ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, komisyon başkanları ve Büyükşehir Bürokratları ile gazeteciler katıldı. Toplantıda gündem maddeleri tek tek görüşüldü, Sakarya'nın yarınları için yürütülen çalışmalarla ilgili kararlar oy birliğiyle alındı.

150 daire için başvurular başlıyor - Sayfa 2

15 Kasım'da başlıyor

Açılış konuşmasını yapan Başkan Ekrem Yüce, konut sahibi olmak isteyen Sakaryalılar için çok önemli bir müjdeyi paylaştı. Büyükşehir'in kentsel dönüşüme ilk adımı olan KONUT A.Ş'nin Korucuk'ta ferah, güçlü, güvenli ve estetik 240 konutluk projesi için satış ön başvurularının 15 Kasım'da başlayacağını müjdeleyen Yüce, ödeme konusunda da büyük kolaylıklar sunacaklarını belirtti.

150 daire için başvurular başlıyor - Sayfa 3

Kentsel dönüşümün yol haritası

Sakarya'da yürüttükleri kentsel dönüşümün yol haritasını anlatırken Dernekkırı Afet Yönetim Merkezi, Deprem Risk Yönetimi Dairesi, strateji belgesi, riskli yapıların dönüşümü için atılan adımları örnek veren Yüce, başvuruların KONUT A.Ş tanıtım noktalarından yapılacağını ifade ederek, "Vatandaşımızı iyi yaşam standartlarında, güvenli, huzurlu bir çevrede yaşamı fırsatı sunuyoruz" vurgusu yaptı.

150 daire için başvurular başlıyor - Sayfa 4

İndirim, ara ödeme, peşinat kolaylığı

Başkan Yüce, KONUT A.Ş satışında indirim, ara ödeme ve peşinat kolaylığı sağladıklarını kaydederek şöyle dedi: “Daha güvenli, daha dayanıklı ve daha sağlam bir Sakarya için çalışmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızdan biri olan Konut AŞ projemizle hemşerilerimize iyi yaşam standartlarına sahip, güvenli ve huzurlu bir çevrede yaşama fırsatı sunuyoruz. Toplamda 240 daire inşa edeceğimiz projemizde, 150 dairemiz önden halkımıza bilgi vermek amacıyla ön talep olarak satışa sunuyoruz. Projemizin ödeme seçeneklerinde kolaylık sağladık. Peşin alımlarda, liste fiyatından %10'luk bir indirim uygulayarak imkân sunuyoruz.  Ayrıca, %25 peşinatla başlayıp, 6 ayda bir %2 veya %3 ara ödeme seçenekleriyle, 84 aylık veya 120 aylık vadelerle de seçeneklerimiz bulunuyor. Buradan sizlere ilk müjdemizi vermek istiyorum. Ev sahibi olmak isteyen hemşerilerimizin başvuruları 15 Kasım’dan itibaren almaya başlıyoruz. Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesinin orda bulunan, ticaretin kalbi olan Ticaret Merkezimizde Konut AŞ merkezi açtık”