USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Yüce kamp ateşini çocuklarla birlikte yaktı

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Baba-Çocuk kamp programları tüm hızıyla devam ediyor. Kamp ateşini minik kampçılarla birlikte yakan Başkan Yüce, miniklerle uzun uzun sohbet edip, oyunlar oynadı. Kamp ateşi etrafında babalar ve çocuklarla sohbet eden Yüce, deneyim ve tecrübelerini paylaştı.

Başkan Yüce kamp ateşini çocuklarla birlikte yaktı - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Baba-Çocuk kamp programları tüm hızıyla devam ediyor. 5 haftanın geride kaldığı kamp buluşmalarında çocuklar babalarıyla birlikte Macera Park’ta adrenalin dolu bir hafta sonu geçiriyor. Farklı kuşakların bir araya geldiği Baba-Çocuk kamplarında çadırlar kuruluyor, kamp ateşi yakılıyor, sahne gösterileri sergileniyor, doğa keşfediliyor, geleneksel oyunlar ile çocuklar babalarıyla unutamayacakları bir deneyim yaşıyor.

Başkan Yüce kamp ateşini çocuklarla birlikte yaktı - Sayfa 2

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de Baba-Çocuk kamp buluşmalarına yoğun programlarına rağmen katılarak, çocuklarla bir araya geliyor. Bu kapsamda Başkan Ekrem Yüce’nin, Yaşayarak Öğrenme Macera Parkında düzenlenen Baba-Çocuk Kampına gerçekleştirdiği ziyaret renkli anlara sahne oldu. Kamp alanına adım attığında çocuklar coşkusu ile karşılaşan Yüce, bu anlara tanık olmanın verdiği mutluluğu paylaştı.

Başkan Yüce kamp ateşini çocuklarla birlikte yaktı - Sayfa 3

Başkan Yüce kamp ateşini çocuklarla birlikte yaktı

Kamp ateşini minik kampçılarla birlikte yakan Başkan Yüce, miniklerle uzun uzun sohbet edip, oyunlar oynadı. Kamp ateşi etrafında babalar ve çocuklarla sohbet eden Yüce, deneyim ve tecrübelerini paylaştı. Etkinlik sırasında, miniklerin dünyasına adım atan Başkan Yüce, onlarla birlikte Hacivat Karagöz gölge oyununu izledi. Aileler, Yüce’nin miniklerle gerçekleştirdiği bu kıymetli anların gelecek nesillerle olan bağın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha gösterdiğini ifade etti.

Başkan Yüce kamp ateşini çocuklarla birlikte yaktı - Sayfa 4

Miniklerin neşesi bizim enerji kaynağımız

Başkan Yüce, etkinlik sonunda yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Değerli çocuklarımız ve aileleriyle, bugün burada sizlerle olmanın ve bu özel etkinlikte bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çocuklarımız, geleceğimizin teminatıdır. Büyükşehir Belediyesi olarak, çocuklarımızın eğlenerek öğrenebileceği, anılar biriktirebileceği ve aileleriyle bir arada olmanın ayrıcalığını yaşayabileceği etkinlikler, dayanışma ve paylaşma kültürünü güçlendiriyor, bağları kuvvetlendiriyor. Bugün burada miniklerimizin neşesi ve enerjisiyle dolu dolu bir gün geçirdik. Hep birlikte güzel anılar biriktirdik. Aynı zamanda çocuklarımızın ve ailelerinin isteği üzerine 'Aile Kampı' düzenleyeceğiz. Anneler de katılsın diye böyle bir etkinliği hayata geçirmekten mutluluk duyacağız” dedi.