USD 31,38
EUR 34,05
ALTIN 2.100,98
BIST100 9.097
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Yüce, ‘Doğru Adımlarla Yola Devam’ vurgusunda bulundu

Karakamış ve Karadere mahallerini ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce, vatandaşlarla görüşmelerinde ‘doğru adımlarla yola devam’ vurgusunda bulunarak, “Kazanımlarımızın devamı ve istikrar ile Türkiye Yüzyılı ülkemizin yeni bir şahlanış dönemi olacak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğiyle ülkemiz hedeflerine ulaşacaktır. İnanıyorum ki Karadereli ve Karakamışlı hemşerilerim 14 Mayıs’ta tercihini doğrudan yana yapacaktır” dedi.

Başkan Yüce, ‘Doğru Adımlarla Yola Devam’ vurgusunda bulundu - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Karakamış ve Karadere mahallelerini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle görüşen, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Ekrem Yüce’ye Karakamış Mahalle Muhtarı Mesut Arslan ile Karadere Mahalle Muhtarı Ferruh Akıncık eşlik etti. Yüce, ‘doğru adımlarla yola devam’ vurgusu ile vatandaşların 14 Mayıs’ta desteklerinin çok önemli olduğunun altını çizdi.

Hemşerilerimizle birlikteliğimiz bize güç veriyor

Yüce, Sakarya’nın her bir noktasına hizmet için gayretle çalıştıklarını ifade ederek, “Karadere ve Karakamış mahallelerimizi ziyaretimde de ifade ettim: Şehrimizin ihtiyaçlarına, vatandaşlarımızın taleplerine çözümler üretmeye, Sakarya’yı Türkiye Yüzyılına en iyi şekilde hazırlamak için birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyoruz. Hamdolsun bugüne kadar da hemşerilerimizle kol kola, omuz omuzayız. Bu birliktelik bize güç veriyor. Rabbim daim eylesin” dedi.

Başkan Yüce, ‘Doğru Adımlarla Yola Devam’ vurgusunda bulundu - Sayfa 2

Türkiye istikrar ile hedeflerine ulaşacak

Türkiye Yüzyılı’nın Sakarya’sını inşa etmek için seferber olduklarını dile getiren Başkan Ekrem Yüce, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde eser ve hizmet siyasetimiz 21 yıldır devam ediyor. Şehirlerimizi imar ve ihya ediyor, savunma sanayi, dış politika, enerji başta olmak üzere tüm alanlarda ülke olarak çok önemli atılımlar gerçekleştiriyoruz. Kazanımlarımızın devamı ve istikrar ile Türkiye Yüzyılı ülkemizin yeni bir şahlanış dönemi olacak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğiyle ülkemiz hedeflerine ulaşacaktır. İnanıyorum ki Karadereli ve Karakamışlı kardeşlerim, hemşerilerim 14 Mayıs’ta tercihini doğrudan yana yapacaktır” diye konuştu.