USD 18,83
EUR 20,19
ALTIN 1.133,82
BIST100 4.637
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Soykan’dan öğrencilere jest

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, ilçede eğitim gören ve üniversite sınavına hazırlanan 12’inci sınıf öğrencilerine 2 GB hediye internet dağıttı.

Başkan Soykan’dan öğrencilere jest - Sayfa 1

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, ilçede eğitim gören ve üniversite sınavına hazırlanan 12’inci sınıf öğrencilerini okullarında ziyaret ederek 2 GB hediye internet dağıtıyor. Birçok okulu ziyaret eden ve öğrencilere internet hediyelerini kendisi veren Başkan Soykan, dijital çağda gençlerin bilim ve teknolojiyle iç içe olmasını çok önemsediklerini ifade etti.

Başkan Soykan’dan öğrencilere jest - Sayfa 2

Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere motivasyon sağlamak ve destek olmak için böyle bir çalışma başlattıklarını ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Her zaman gençlerimize nasıl yardımcı oluruz bunun derdindeyiz. Günümüzde eğitim ve öğretimde internetin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. İnternet üzerinden bilgiye ulaşan öğrencilerimize bizim de bir katkımız olması için onlara hediye internet vermeyi düşündük. 12’inci sınıfta okuyan 1090 öğrencimizin tamamına bu kartlarımızı ulaştıracağız. 2 GB ile başladığımız bu proje kapsamında inşallah eğitim ve öğretimin ikinci döneminde daha fazla destek olacağız.” diye konuştu.

Başkan Soykan’dan öğrencilere jest - Sayfa 3

Başkan Soykan, “ Geleceği düşleyen, teknolojiyi hayal eden ve gerçekleştiren çocuklarımızın başarılarıyla her zaman gurur duyuyoruz. Akyazı Belediyesi olarak gençlerimizin üretim motivasyonunu artıracak, analitik ve inovasyon düşünme yeteneklerinin güçlenmesine katkı sağlayacak, teknolojiye daha rahat erişebilmelerine önemli derecede katkılarda bulunacak çalışmaları gerçekleştirmeye devam edeceğiz.  Her bir çocuğumuzun mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur” şeklinde konuştu.