USD 17,92
EUR 18,23
ALTIN 1.024,34
BIST100 2.913
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Soykan'dan bayram ziyaretleri

Kurban Bayramı’nın ilk gününü yoğun bir programla geçiren Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan,“ Kurban Bayramı’nın vatanımıza ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde, daha nice bayramlara” dedi.

Başkan Soykan'dan bayram ziyaretleri - Sayfa 1

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi’nin bayramlaşma programı Kurban Bayramı’nın birinci günü Alparslan Türkeş Parkı’nda gerçekleştirildi.

1 17
Başkan Soykan'dan bayram ziyaretleri - Sayfa 2

Bayramlaşma programına İlçe Kaymakamı Yakup Güney ve Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Semih Gümüşbaş, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Fehmi Talay, Akyazı Ticaret Odası Başkanı Şinasi Bayraktar, Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Ali Şener Bayraktar, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Özer, Mehmet Öztürk ve Mehmet Çakmak, siyasi parti temsilcileri, STK ve oda başkanları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, ilçe protokolü ve basın mensupları katıldı.

 

2 17
Başkan Soykan'dan bayram ziyaretleri - Sayfa 3

İlçe protokolünün bayramlaşması sonrasında bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı Bilal Soykan, Kurban Bayramı’nın vatana ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni etti.

3 17
Başkan Soykan'dan bayram ziyaretleri - Sayfa 4

Başkan Soykan, “ Bu bayramda da Akyazı Kaymakamlığı ile birlikte düzenlediğimiz ilçe bayramlaşma törenimizde ilçe protokolümüz ile bir araya geldik. Bayramlar toplumumuzu bir arada tutan, bir olduğumuzu, birlik olduğumuzu hatırlatan, kardeşlik ve beraberliğimizi güçlendiren bir olgudur. Bayramımızın vatanımıza ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde, daha nice bayramlara inşallah” ifadelerini kullandı.

4 17