USD 32,86
EUR 35,19
ALTIN 2.449,51
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

BAŞKAN ŞENGÜL MAHALLELERE MÜJDEYLE GİDİYOR

Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, mahalle ziyaretlerine müjdeler ile gidiyor.

BAŞKAN ŞENGÜL MAHALLELERE MÜJDEYLE GİDİYOR - Sayfa 1

Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, ilçe genelinde ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şengül, STK ve esnaf ziyaretleri ile başlayan programlarına gün içerisinde ev toplantıları ve hane ziyaretleri ile devam ediyor. Başkan Şengül, akşamları ise kahve ziyaretlerinde mahalleliler ile buluşuyor.

BAŞKAN ŞENGÜL MAHALLELERE MÜJDEYLE GİDİYOR - Sayfa 2

CUMHUR İTTİFAKI

Ziyaretlerde Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül’e AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer, meclis üyeleri ve parti yöneticileri de eşlik ediyor. Başkan Şengül, Cumhur İttifakı olarak Erenler’de birlik ve beraberlik içerisinde en yüksek oyu almak için çalıştıklarını vurguluyor.

BAŞKAN ŞENGÜL MAHALLELERE MÜJDEYLE GİDİYOR - Sayfa 3

DOĞALGAZ MÜJDESİ

Yazılı ve Ekinli Mahallelerini ziyaret eden Başkan Rahmi Şengül; “Bu akşam AGDAŞ yetkililerimiz ile buradayız. Horozlar, Yazılı ve Ekinli Mahallelerimize doğalgazın gelmesi için AGDAŞ ile girişimlerde bulunmuş ve ciddi mesafe kat etmiştik. Horozlar Mahallemizde doğalgaz çalışmaları başladı ve hızlı şekilde devam ediyor” dedi.

BAŞKAN ŞENGÜL MAHALLELERE MÜJDEYLE GİDİYOR - Sayfa 4

SOSYAL ALANLAR

Başkan Şengül, “1 Mart 2024 tarihi ile de inşallah Yazılı Mahallemizde doğalgaz için AGDAŞ ile ilk kazmayı vuruyoruz. Akabinde çalışmamız Ekinli Mahallemizde devam edecek. Tabi ki de mahallelerimizde çalışmalar bunlar ile sınırlı kalmayacak, yeni sosyal alanlar başta olmak üzere birçok çalışmayı hayata geçireceğiz” dedi.