USD 32,86
EUR 35,21
ALTIN 2.452,56
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

BAŞKAN ŞENGÜL GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Gençler ile bir araya gelen Başkan Rahmi Şengül, “Bize inanan, güvenen gençlerimizi asla mahcup etmeyeceğiz. Birliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

BAŞKAN ŞENGÜL GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ - Sayfa 1

Erenler Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen programda gençler ile bir araya geldi. Soru-cevap formatında gerçekleşen programın ardından ise müzik sanatçısı Cem Karaca’nın hayatını konu alan “Cem Karaca’nın Gözyaşları” isimli film izlendi.

BAŞKAN ŞENGÜL GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ - Sayfa 2

“BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Başkan Şengül, “Bize inanan, güvenen gençlerimizi asla mahcup etmeyeceğiz. İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Halit Yaylalı’ya ve kıymetli genç kardeşlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

BAŞKAN ŞENGÜL GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ - Sayfa 3

KATILIM

Düzenlenen programda Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül’e AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan, meclis üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Başkan Şengül, katılımlarından dolayı tüm gençlere ve partililere teşekkür etti.