USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Şengül Ankara’da

Ankara’da ziyaretlerde bulunan Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, yoğun çalışma programlarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Başkan Şengül Ankara’da - Sayfa 1

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, Başkan Yardımcıları Serkan Cerrahoğlu ve Bekir Yıldız ve Özel Kalem Müdürü Muharrem İşler ile birlikte Ankara’da ziyaretlerde bulundu.

Başkan Şengül Ankara’da - Sayfa 2

Başkan Şengül, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ali İhsan Yavuz’u ve Erkan Kandemir’i, Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar’ı, Çiğdem Erdoğan Atabek’i, Ali İnci’yi, Ertuğrul Kocacık’ı ve Murat Kaya’yı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran’ı ve TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı makamlarında ziyaret etti.

Başkan Şengül Ankara’da - Sayfa 3

Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Başkan Rahmi Şengül, “Başkentimizde başkanlarımızı, milletvekillerimizi ve bakan yardımcımızı ziyaret ettik. Öncelikle misafirperverliklerinden dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, yoğun çalışma programlarında kolaylıklar diliyorum. Her biri ayrı ayrı önemli görevlerde çalışmalarını sürdürüyor. Destek, iyi dilek ve temennilerinden dolayı da kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.