Başkan Rahmi Şengül’den anlamlı ziyaretler
Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında çeşitli programlara katıldı.
![Başkan Rahmi Şengül’den anlamlı ziyaretler - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/04/baskan-rahmi-sengulden-anlamli-ziy-ootf.jpg)
Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programları kapsamında ilk olarak Engelliler ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Engelsiz Motivasyon Programına katıldı. Başkan Şengül programda özel öğrenciler ve aileleri ile bir araya geldi.
![Başkan Rahmi Şengül’den anlamlı ziyaretler - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/12/04/baskan-rahmi-sengulden-anlamli-ziy-exyh.jpg)
Programın ardından aile ziyaretlerinde bulunan Başkan Şengül, “Engelsiz bir dünya için sadece bir gün değil her gün Gönül kapılarını açan kıymetli hemşerilerimize teşekkür ediyor, bu vesile ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.