USD 27,30
EUR 28,80
ALTIN 1.662,10
BIST100 8.242
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Özen, Hasanpaşa Mahalle Sakinleriyle Buluştu

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Hasanpaşa Mahalle sakinleriyle Halk Meclisi toplantılarında Kırkpınar Kültür Merkezi binasında bir araya geldi.

Başkan Özen, Hasanpaşa Mahalle Sakinleriyle Buluştu - Sayfa 1

Toplantıya Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Belediye Başkan Yardımcısı Fahri Arkan, Sapanca Belediye Meclis Üyeleri; Ethem Tiryaki, Duygu Büşra Alptekin, Enes Serdar,  Cemal Topçu, Hasanpaşa Mahalle Muhtarı Hasan Koçlu, Saski Sapanca Şube Müdürü Bilal Habeş Çomaklı, belediye daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Toplantıda mahalle muhtarı ve vatandaşların mahalleleriyle ilgili sorunları ve talepleri görüşüldü.

Başkan Özen, Hasanpaşa Mahalle Sakinleriyle Buluştu - Sayfa 2

Talepler ilgili müdürlüklere aktarıyor

Hasanpaşa Mahalle Muhtarı Hasan Koçlu, “Sık sık muhtarlarla bir araya gelen Başkanımız Sayın Özen’i bu gün mahalle sakinlerimizle bir araya gelmesi için davet ettik. Kendisine ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Bu toplantılar vesilesi ile mahalle sakinleri taleplerini yerinde ve bizzat başkana iletme imkânı buluyorlar. Belediye Başkanı taleplere hızlı cevap verilmesi için toplantıda ilgili müdürlüklere gerekli talimatları anında aktarıyor. Gerçekleşen bu toplantılar hem mahalle sakinlerimiz hem de biz muhtarlar için önem arz etmektedir” dedi.

Başkan Özen, Hasanpaşa Mahalle Sakinleriyle Buluştu - Sayfa 3

Hizmetlerimiz artarak devam edecektir

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; halk toplantılarının vatandaşların sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit etmek için yapıldığını ve gelen sorun ve sıkıntıların çözülmesi için de gerekli takibin yapıldığını belirtti. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Geçtiğimiz aylarda mahalle muhtarımızın talebi ile yeni muhtarlık binası yaptık. İstasyon Caddesi’ne modern aydınlatma direkleri, mahallede yeni yağmursuyu kanalları, cadde ve sokaklarda asfaltlamalar, yürüyüş yollarının yanı sıra rutin günlük hizmetlerle mahalle sakinlerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Çöp toplama, asfalt atma, temizlik hizmeti, ilaçlama gibi hizmetlerin yanı sıra ilçemize ve gelen misafirlerimiz için festivaller, konserler gibi kültür, sanat alanındaki hizmetlerimiz halkımızın takdirini aldığını görüyorum. İmkânlar doğrultusunda hizmetlerimiz artarak devam edecektir” dedi.

Başkan Özen, Hasanpaşa Mahalle Sakinleriyle Buluştu - Sayfa 4

Toplantı vatandaşlardan gelen talep, öneri ve isteklerden oluşan soru, cevap şeklinde devam etti. Mahalle sakinleri Başkan Özen’e yapmış oldukları çalışmalar ve düzenlemiş olduğu halk toplantıları için teşekkür ettiler.