USD 27,38
EUR 29,01
ALTIN 1.627,65
BIST100 8.335
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Kılıç: Gönül kazanmayı şiar edindik

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün 2022 yılı çalışmalarını değerlendiren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Erenler’de yaşayan her bireyin gönlünü kazanmayı kendine şiar edinmiş bir anlayışla ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Kılıç: Gönül kazanmayı şiar edindik - Sayfa 1

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün 2022 yılı çalışmalarını değerlendirdi. Başkan Fevzi Kılıç konuşmasında, kültür hizmetleri, sosyal çalışmalar ve özel günlerde gerçekleşen birçok çalışma hakkında detaylı bilgi verdi.

Başkan Kılıç: Gönül kazanmayı şiar edindik - Sayfa 2

ÇOCUK ŞENLİKLERİ

Ramazan Ayı içerisinde gerçekleşen Çocuk Şenlikleri ile konuşmasına başlayan Başkan Fevzi Kılıç, “9 Çocuk Şenliği programı ile çocuk oyun gruplarını mahallelerimizde kıymetli evlatlarımız ile buluşturduk. Bu kapsamda Ramazan Ayında pandemi sonrasında çocuklarımız için bir farkındalık oluşturduk. Çocuklarımız eğlenceli zaman geçirdi. Önümüzdeki Ramazan Ayında da çocuklarımız için şenliklere devam edeceğiz” dedi.

Başkan Kılıç: Gönül kazanmayı şiar edindik - Sayfa 3

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

Ramazan Ayı içerisinde gerçekleşen kültür etkinliklerine değinen Başkan Fevzi Kılıç, “Ramazan Ayı içerisinde 2’si konferans, 2’si tiyatro ve 2’side ilahi dinletisi olmak üzere 6 salon programı gerçekleştirdik. Kıymetli vatandaşlarımızın yoğun katılımı oldu. İnşallah önümüzdeki Ramazan Ayını da dolu dolu programlar ile yaşayacağız” dedi.

Başkan Kılıç: Gönül kazanmayı şiar edindik - Sayfa 4

23 NİSAN

Başkan Fevzi Kılıç, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerimiz kapsamında belediyemiz bahçesinde 2 bin civarında öğrencimizi aileleri ile birlikte ağırladık ve çeşitli programlar ile harika bir zaman geçirdik. Kıymetli evlatlarımız için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.