USD 27,30
EUR 28,84
ALTIN 1.662,53
BIST100 8.238
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Işıksu vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

Işıklar, Salmanlı ve Acıelmalık mahalle sakinleriyle buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Sosyal Tesisler, Millet Evleri, parklar, spor sahaları, yol çalışmaları ve daha birçok hizmetle hemşehrilerimizin yüzünü güldürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şehrin kalbi Adapazarı’mız için gayretle, hep birlikte.” dedi.

Başkan Işıksu vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor - Sayfa 1

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. 

Başkan Işıksu vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor - Sayfa 2

Başkan Işıksu, Işıklar, Salmanlı ve Acıelmalık mahalle sakinleriyle buluştu, çalışmaları anlattı, talepleri dinledi. 

Başkan Işıksu vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor - Sayfa 3

Başkan Işıksu’ya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel, Yusuf Özden ve Bahtiyar Nalbant, meclis üyeleri; Besim Kıratlı, İbrahim Akçam, Özkan Yetim ile mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti.

Başkan Işıksu vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor - Sayfa 4

Ziyaretleri değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Birlik ve beraberlikle şehrin kalbi Adapazarı'mızın her mahallesinde çok çalışmaya devam ediyoruz. Asfalt tadilat, sathi kaplama, kanal temizleme, tarla yolları bakım-onarım, mahalle konağı tadilatı, yeni çocuk parkı ve daha birçok hizmetle Işıklar mahallemizin de yüzünü güldürdük. Salmanlı’mızda ise tarla yolu, taşıt yolu bakım-onarım, kanal temizliği, V kanal, yeni spor parkı, basketbol sahası ve daha birçok hizmeti hamdolsun tamamladık. 6 bağlantı ve gölet yolu çalışması ile futbol sahasını çok yakında kazandırıyoruz. Millet Evi için de Ağustos ayında ihaleye çıkıyoruz. Acıelmalık Sosyal Tesisleri hakikaten çok yakıştı, hayırlı olsun. Mahallemizde ayrıca yollara sıcak asfalt, tarla yollarına bakım-onarım, su kanallarına temizlik çalışmaları yaptık, hemşehrilerimizin talebi olan satıh kaplama çalışmasını da yakında gerçekleştiriyoruz. Şehrin kalbi Adapazarı’mız için gayretle, hep birlikte.” ifadelerini kullandı.