USD 33,04
EUR 36,01
ALTIN 2.582,15
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Babaoğlu, Şehit Ali Gaffar Okkan’a vefa Programında Öğrencilerle Buluştu

Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu’nda düzenlenen programa katılan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Okul idaresini, kıymetli öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi düzenlenen bu güzel ve duygu yüklü etkinlik için kutluyorum. Emeğinize, yüreğinize sağlık, evlatlarımızla gurur duyuyoruz” dedi.

Başkan Babaoğlu, Şehit Ali Gaffar Okkan’a vefa Programında Öğrencilerle Buluştu - Sayfa 1

Şehit Ali Gaffar Okkan’a Vefa etkinliğine, eşi Esra Babaoğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ile birlikte katılan Başkan Babaoğlu, Hendek Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiççioğlu, okul müdürü Orhan Karagözlü, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Babaoğlu, Şehit Ali Gaffar Okkan’a vefa Programında Öğrencilerle Buluştu - Sayfa 2

Etkinlik kapsamında müzik öğretmeni Emrah Sancar tarafından bestelenen okul marşı ile yine öğretmenler ve öğrenciler tarafından hazırlanan İstiklal Marşı video gösterimi, duygusal anlara sahne olurken, büyük beğeni ve alkış aldı.

Başkan Babaoğlu, Şehit Ali Gaffar Okkan’a vefa Programında Öğrencilerle Buluştu - Sayfa 3

Şiir yarışması birincisi Hande Soylu ile mektup yarışması birincisi Hümeyra Sare Hopa’ya ödülleri Başkan Babaoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Çekiççioğlu tarafından verilirken, Çekiççioğlu, okulun tadilat ve yenileme çalışmalarına katkıları nedeniyle Başkan Babaoğlu’na teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Başkan Babaoğlu, Şehit Ali Gaffar Okkan’a vefa Programında Öğrencilerle Buluştu - Sayfa 4

Ödül töreni esnasında konuşan Başkan Babaoğlu, “Çok güzel bir program izledik ve başarılı öğrencilerimizi ödüllendirdik. Okul idaresini, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Okul marşınız çok güzel olmuş, İstiklal Marşı gösterimiz harikaydı. Başarılarınız daim olsun, bizler her zaman yanınızdayız. Eğitime, okullarımıza desteğimiz artarak devam edecek. Sizlerle gurur duyuyoruz. Okulumuzun ihtiyaçlarını karşılayan değerli iş insanlarımız da burada. Kendilerine de desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.