USD 33,08
EUR 36,07
ALTIN 2.584,73
BIST100 11.110
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Babaoğlu Huzur Evinde İlahilere Eşlik Etti

Hendek Melek Nişancı Huzurevi’nde düzenlen iftar programına katılan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, huzurevi sakinlerinin okudu ilahilere eşlik ederken, açılan sergiyi de ziyaret etti.

Başkan Babaoğlu Huzur Evinde İlahilere Eşlik Etti - Sayfa 1

İftar programına Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, eşi Esra Babaoğlu, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez, Sakarya Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Zekeriya Selamet, Hendek Halk Eğitim Müdürü Hüseyin Karakuş, Melek Nişancı Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı, huzurevi personeli ve huzurevi sakinleri katıldı.

Başkan Babaoğlu Huzur Evinde İlahilere Eşlik Etti - Sayfa 2

“GÜZEL ANILAR BİRİKTİRİYORUZ”

Başkan Babaoğlu, iftar daveti nedeniyle huzurevi müdürü Avcı’ya ve huzurevi sakinlerine teşekkür ederken, “Burada sizlerle iftar açmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Okunan ilahilerle, semazenle, türkülerle, çok güzel bir program hazırlanmış, emeğinize sağlık. Her günümüz böyle keyifli ve güzel geçsin. Kıymetli büyüklerimiz ile her buluşmamızda güzel anılar biriktiriyoruz. Allah sağlık ve afiyet versin” dedi.

Başkan Babaoğlu Huzur Evinde İlahilere Eşlik Etti - Sayfa 3

AHŞAP OYMA VE SÜSLEME SERGİSİ

Huzurevi sakinlerince yapılan ahşap oyma ve süsleme çalışmalarının yer aldığı sergiyi de ziyaret eden Başkan Babaoğlu, “Bu akşam burada büyüklerimizin el emeği, göz nuru çalışmalarını görme fırsatımızda oldu. Her birinin ellerine sağlık, çok güzel çalışmalar ortaya çıkmış, kendilerini kutluyorum” diye konuştu.

 

,