USD 27,38
EUR 29,01
ALTIN 1.627,65
BIST100 8.335
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Alemdar’dan SATSO’ya Ziyaret

SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, gerçekleşen Oda seçimlerinin ardından hayırlı olsun dileklerini iletmek amacıyla ziyarete gelen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı ve SATSO Meclis Üyesi Burak Erken’i makamlarında ağırladılar.

Başkan Alemdar’dan SATSO’ya Ziyaret - Sayfa 1

Başkan Alemdar SATSO Camiası için hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılı bir dönem temennisinde bulundu. SATSO’nun şehir iş dünyasının lokomotifi, belediyelerin paydaş kuruluşu olduğunu vurgulayarak tarihin en kalabalık katılımla gerçekleşen seçimlerin, SATSO’nun kurumsal anlamda artan etkinliğinin bir göstergesi olduğunu dile getirdi.

Başkan Alemdar’dan SATSO’ya Ziyaret - Sayfa 3

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar ve İlçe Başkanı ve SATSO Meclis Üyesi Burak Erken’e ziyaretleri için teşekkür ederim. Odamız büyük bir aile ve son seçimlerde de katılımla bunu gösterdi. SATSO ailesi şehrin her tarafına dağılmış durumda. Her ilçede, mahallede ve köyde SATSO üyesi bulmak mümkün. Bu güç bizlere büyük bir sorumluluk ve şehir hakkında her soruna yönelik çalışmamızı gerektiriyor. Tüm belediyelerimizin çalışmalarına katkı vermekten, iş birliği yapmaktan geri durmadık, durmayacağız. Çalışmalarımız devam edecek.” dedi.