USD 18,84
EUR 20,20
ALTIN 1.131,19
BIST100 4.930
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Alemdar Vatandaşı Dinledi

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar çeşitli programlarda vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve şikâyetlerini dinledi.

Başkan Alemdar Vatandaşı Dinledi - Sayfa 1

Kemalpaşa Buluşması

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar geçen hafta çeşitli vesilelerle vatandaşlarla buluştu. Sakarya siyasetinin duayen isimlerinden Burhan Girdap’ın vefatının sene-i devriyesi dolayısıyla önceki gün Kemalpaşa Mahallesi Merkez Camii’nde düzenlenen mevlit okumasına katılan Başkan Alemdar, daha sonra mahalle sakinleriyle sohbet etti. 

Başkan Alemdar Vatandaşı Dinledi - Sayfa 2

Mahallelinin istek ve şikâyetlerini dinleyen Başkan Alemdar, “Bizim siyasetimizin ana ekseni vatandaşımızın huzur ve mutluluğudur. Fırsatını buldukça hemşehrilerimizle bir araya gelmeye ve onları dinlemeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Alemdar Vatandaşı Dinledi - Sayfa 3

Caminin Temeli Atıldı

Başkan Alemdar, Arabacıalanı Mahallesi’nde arazisini belediyenin verdiği Hz. Osman Camii’nin temel atma törenine de katıldı. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği Alemdar, “Gençlerimiz cami istedi, biz de üzerimize düşeni yaptık. İnşallah camimiz en kısa sürede tamamlanarak ibadete açılır” diye konuştu.

Başkan Alemdar Vatandaşı Dinledi - Sayfa 4

Gazianteplilerle Kahvaltı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ayrıca Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı dolayısıyla Sakarya Gaziantepliler Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Alemdar, “Nazik davetleri nedeniyle başta Dernek Başkanı Mehmet Durak olmak üzere tüm dernek yöneticilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.