USD 32,22
EUR 34,97
ALTIN 2.420,18
BIST100 10.677
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Alemdar Serdivan HEM Yıl Sonu Sergisi Açılışına Katıldı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Halk Eğitim Merkezinin düzenlemiş olduğu “Toprağın Sırrı Seramik” sergisinin açılışına katıldı.

Başkan Alemdar Serdivan HEM Yıl Sonu Sergisi Açılışına Katıldı - Sayfa 1

Serdivan Halk Eğitimi Merkezi Seramik Atölyesi’nde yapılan el emeği ürünlerin ve eserlerin sergilendiği açılışta, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, TBMM Plan Ve Bütçe Komisyonu Üyesi AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, Sakarya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup Kalaycı, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, Serdivan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Koray Keskin, Serdivan Halk Eğitimi Müdürü Mehmet Sevinç, Serdivan İlçe Sağlık Müdürü Ömer Balcı, Serdivan İlçe Spor Müdürü Şükrü Özkan, muhtarlar ve kursiyerler yer aldı.

Başkan Alemdar Serdivan HEM Yıl Sonu Sergisi Açılışına Katıldı - Sayfa 2

Kursiyerlerle sohbet eden Başkan Alemdar, halk eğitim kurslarının kişisel gelişimin yanı sıra ekonomiye olan katkısı ile de önemli bir fonksiyonu yerine getirdiğini ifade etti.

Başkan Alemdar Serdivan HEM Yıl Sonu Sergisi Açılışına Katıldı - Sayfa 3

Yaşam boyu eğitim modeli ile halk eğitim kurslarının, 7’den 70’e HiTAP EDiYOR herkese hitap eden nitelikte ve donanımda olduğunu vurgulayan Başkan Alemdar, “Amacımız vatandaşlarımızın el becerilerini geliştirmelerine imkan sunarken, uzmanlaştıkları alanlarda da ev ekonomisine destek olmalarını sağlamak.” dedi.