USD 32,77
EUR 35,09
ALTIN 2.457,99
BIST100 10.471
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Alemdar miniklerin mezuniyet heyecanına ortak oldu

Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklara ve özel öğrenimli öğrencilere yönelik eğitimler sunduğu Sosyal Gelişim Merkezleri’nde kış dönem kursları, renkli bir final ile son buldu. Yıl sonu etkinliklerinde 20 farklı branşta yüzlerce öğrencinin sanatını konuşturudğu ürünler sergilendi. Programa katılan Başkan Alemdar, “Evlatlarımızın becerisini görmek bize en büyük hediyedir. Onların başarısı ve geleceği için ne yapılması gerekiyorsa eksiksiz yapacağız” dedi.

Başkan Alemdar miniklerin mezuniyet heyecanına ortak oldu - Sayfa 1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Alemdar, Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) tarafından düzenlenen kış dönemi yıl sonu etkinlikleri programına katıldı.

 

Başkan Alemdar miniklerin mezuniyet heyecanına ortak oldu - Sayfa 2

7-14 yaş çocuk kulüpleri ve engelsiz hobi kurslarına katılan öğrenciler, bu final etkinliğinde yıl boyu öğrendikleri meziyetlerle ortaya koydukları birbirinden güzel eserleri sergiledi.

Başkan Alemdar miniklerin mezuniyet heyecanına ortak oldu - Sayfa 3

Çocuklarla ilgilendi

20 farklı branşta eğitim veren kurslarda hobi kursları, resim, müzik, sanat, çizim gibi atölyelerinin yer aldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

 

Başkan Alemdar miniklerin mezuniyet heyecanına ortak oldu - Sayfa 4

Yıl sonu etkinliğine katılarak çocukların heyecanına ortak olan Başkan Alemdar özellikle robotik kodlama, resim ve mutfak atölyesi öğrencilerinin yeteneklerini analiz edip eserlerini inceledi.