USD 32,60
EUR 34,87
ALTIN 2.494,98
BIST100 9.541
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adayı Yusuf Alemdar : Verilen sözleri tamamlamak bizim görevimizdir

Başkan Adayı Alemdar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ve Milletvekili Kaya ile birlikte Pamukova Mekece’de vatandaşlarla buluştu. Alemdar, “1 Nisan’dan itibaren hizmeti devraldığımız yerden daha ileriye götürmenin gayretinde olacağız” derken; Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde olmaz denilen işleri yaptık. Yeni dönemde de kıymetli başkan adaylarımızın tecrübeleriyle daha iyilerini yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Başkan Adayı Yusuf Alemdar : Verilen sözleri tamamlamak bizim görevimizdir - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine Pamukova ile devam etti. Mekece Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Alemdar, burada coşkuyla karşılandı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen programa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Pamukova Belediye Başkan Adayı Fatih Akın, AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik ve MHP Pamukova İlçe Başkanı Şükür Salih katıldı.

Başkan Adayı Yusuf Alemdar : Verilen sözleri tamamlamak bizim görevimizdir - Sayfa 2

Başkanlardan güçlü destek vurgusu

Programda bir selamlama konuşması yapan AK Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, “Böylesi samimi ve coşkulu karşılama için şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim. Cumhur İttifakı’mızın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf başkanımızdan genç yaşlarda siyaseti öğrendik. Bizler sizlerin hizmetkarıyız. Fatih Akın arkadaşımız da bu davanın her kademesinde görev yapmış, ilçemizin tüm gereksinimlerini iyi bilen bir kardeşimiz. İnşallah sizlerin desteği ile 31 Mart’ta Mekece’den en güçlü desteği vereceğiz” dedi.

Başkan Adayı Yusuf Alemdar : Verilen sözleri tamamlamak bizim görevimizdir - Sayfa 3

MHP İlçe Başkanı Şükür Salih ise, en güçlü desteğin Mekece’den geleceğine inandıklarını ifade ederek, “Cumhur İttifakı olarak bugün Mekece’deyiz. Genel seçimlerde de buraya geldik. Aynı coşku o zamanda vardı. O gün sizlerden destek istedik ve Allah hepinizden razı olsun, en güçlü desteği Mekece’den aldık. Şimdi ise önümüzde önemli bir yerel seçim var. Cumhur İttifakı’nın değerli adayları için aynı desteği vereceğinize inanıyoruz” diye konuştu.

Başkan Adayı Yusuf Alemdar : Verilen sözleri tamamlamak bizim görevimizdir - Sayfa 4

Verilen sözleri tamamlamak bizim görevimizdir

Pamukova Belediye Başkan Adayı Fatih Akın, hiçbir hizmetin yarım kalmayacağını belirterek, “Ben projelerimi anlatırken herkes kaynak nereden bulacaksın diye soruyordu. İşte kaynak burada. Uzun senelerdir her kademede görev yaptım. Şimdi adaylık nasip oldu. Bizde görevler değişir ancak hizmet yarım kalmaz. Verilen sözler bizim sözümüzdür tamamlamak yine bizim görevimizdir” şeklinde konuştu.