USD 30,98
EUR 33,67
ALTIN 2.020,09
BIST100 9.345
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adayı Yusuf Alemdar Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti. Sanayi yönetimi ve esnaflarla bir araya gelen Alemdar, “Sorunlara ortak akılla en uygun çözümleri bulacağız. Yerel yönetim ve sanayi iş birliğini daha sistemli hale getirerek olabildiği kadar hızlı ve sonuç odaklı çalışmaya özen göstereceğiz. Esnafımız şehrimizin en temel dinamikleri arasındadır. Rabbim her birinize hayırlı kazançlar nasip etsin” dedi.

Başkan Adayı Yusuf Alemdar Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Erenler’de bulunan Atatürk Sanayi Sitesinde güne başlayan Başkan Adayı Alemdar, sanayi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Başkan Adayı Yusuf Alemdar Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti - Sayfa 2

Atatürk Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bayrak ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Adayı Alemdar’a, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, SESOB Başkanı Hasan Alişan, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik eşlik etti.

Başkan Adayı Yusuf Alemdar Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti - Sayfa 3

Atatürk Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bayrak, “Sizleri burada ağırlamaktan onur duyduk. 31 Mart Seçimleri şehrimizin tüm kesimleri gibi bizleri de heyecanlandırıyor. Bizler sanayi esnafı olarak sizlerle birlikte hareket ettikten sonra hiçbir engelin önümüzde duramayacağı inancına sahibiz. Bu konuda sizlere de güveniyor, esnafımızın derdine ilaç olacağınıza inanıyoruz” diye konuştu.

Başkan Adayı Yusuf Alemdar Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti - Sayfa 4

SESOB Başkanı Hasan Alişan, “Yusuf başkanımız esnaftır. Esnafın halini bilir. Esnafın derdiyle dertlenir. Ümit ediyorum ki 31 Mart sonrası Sakarya esnafımız için çok daha farklı bir süreç olacaktır. Sanayi esnafımız şehrimiz için hayati bir önem taşıyor. Yusuf başkanımız da bu önemin fazlasıyla farkında ve çalışmalarını bu yönde geliştirecektir. Bu vesile ile nazik ziyaretlerinden dolayı ben kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.