USD 33,02
EUR 36,00
ALTIN 2.552,00
BIST100 11.219
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adayı Mutlu Işıksu: ''Bizim Sevdamız Adapazarı''

İl Müdürlükleri, STK ve Dernek ziyaretlerinde bulunan, İkizce Osmaniye, Acıelmalık ve İkizce Müslim mahalle buluşmaları gerçekleştiren Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Bizim sevdamız Adapazarı. Yolumuz uzun ve çok güzel, gayretimiz yüksek, birlik ve beraberliğimizle çok çalışmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz. 84 mahallemizin yüzünü güldüren eser ve hizmetlerimizle, hep birlikte Adapazarı için yola devam” dedi.

Başkan Adayı Mutlu Işıksu: ''Bizim Sevdamız Adapazarı'' - Sayfa 1

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Işıksu son olarak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Türkiye Harp Malûlü Gaziler- Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Çalışma ve İŞKUR İl Müdürlüğü, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ziyaret programları ile Belediye Meclis Üyesi Aday listelerinin İl Seçim Kurulu’na teslim programına katıldı; taksi esnafı ile bir araya geldi; İkizce Osmaniye, Acıelmalık ve İkizce Müslim mahalle buluşmaları gerçekleştirdi. Ziyaret programlarına AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar; mahalle buluşmalarına ise AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ile teşkilat mensupları katıldı.

Başkan Adayı Mutlu Işıksu: ''Bizim Sevdamız Adapazarı'' - Sayfa 2

Çok Çalışmaya Devam

Programları değerlendiren Işıksu, “Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyoruz. Bizim sevdamız Adapazarı. Yolumuz uzun ve çok güzel, gayretimiz yüksek, birlik ve beraberliğimizle çok çalışmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz. 84 mahallemizin yüzünü güldüren eser ve hizmetlerimizle, hep birlikte Adapazarı için yola devam. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Adayı Mutlu Işıksu: ''Bizim Sevdamız Adapazarı'' - Sayfa 3

Seçimden Zaferle Çıkacağız

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise “Cumhur İttifakı teşkilatları olarak sahada ayak basmadık yer bırakmıyoruz. İnşaallah mahalli idareler seçimlerinden zaferle ayrılacak ve Mutlu Işıksu başkanımızın başkanlığında en güzel belediyecilik hizmetlerini devam ettireceğiz.” diye konuştu.