USD 33,05
EUR 36,01
ALTIN 2.581,77
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adayı Alemdar’dan hastalara ziyaret

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, sağlık hizmeti sunan kurum ve kuruluşları ziyaret etti. Alemdar, “Acil Durum Hastanemiz hizmete başladı. Kadın Doğum ve Çocuk Hastanemiz de yine kısa süre önce faaliyete alındı. Şehir Hastanemiz hamdolsun hızla tamamlanıyor. Şehrin sağlık altyapısına katkı sağlayacak her çalışma çok önemli. Hazırlıklarımız var. Sağlıklı yaşamı destekleyen çalışmalarımız da olacak” dedi.

Başkan Adayı Alemdar’dan hastalara ziyaret - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Serdivan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden ve İlçe Sağlık Müdürü Uzman Doktor Ömer Balcı ile görüşen Alemdar, Serdivan Diş Hastanesi ziyaretinde Başhekim Dt. Metin Çoban ile bir araya geldi. Tedavi gören hastalara şifa dileklerini ileten Başkan Adayı Alemdar, sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Başkan Adayı Alemdar’dan hastalara ziyaret - Sayfa 2

Başkan Adayı Alemdar’dan hastalara ziyaret

Ziyaretlerine Serdivan’da faaliyet gösteren özel hastaneyle devam eden Alemdar, hastanenin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse ile bir araya geldi. Programda ayrıca hastanede tedavi gören hastalar ziyaret edildi. Hastane yönetimine çalışmalarında kolaylıklar dileyen Alemdar’a, MHP İl Başkan Yardımcısı İbrahim İskender, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, AK Parti Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman, eşlik etti.

Başkan Adayı Alemdar’dan hastalara ziyaret - Sayfa 3

Sağlık üssü hızla tamamlanıyor

Ziyaretleri sonrası değerlendirmelerde bulunan Alemdar, sağlık alanında Sakarya’nın son dönemde önemli hizmetlerle buluştuğunu ifade ederek, “Kısa süre önce Acil Durum Hastanemiz hizmete başladı. Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanemiz de yine kısa süre önce faaliyete alındı. Şehir Hastanemiz hamdolsun hızla tamamlanıyor. İnşallah Sakarya’mız ileri teknolojiyle donatılmış sağlık üssüne kavuşacak. Yerel yönetimler olarak biz de üzerimize düşen ne varsa yerine getireceğiz. Kıymetli paydaşlarımızla yapacağımız istişareler ışığında yeni dönemde çeşitli adımlar atacağız” dedi.

Başkan Adayı Alemdar’dan hastalara ziyaret - Sayfa 4

Şehrin sağlık altyapısına katkı sunacak çalışmaları hayata geçireceğiz

Şehrin sağlık altyapısına katkı sağlayacak her çalışmanın çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Bu konuyla ilgili hazırladığımız projeler var. Ayrıca sağlıklı yaşamı destekleyen çalışmalarımız da olacak. İnşallah yeni dönemde toplumumuzun tamamını kapsayacak ve ihtiyaçlara cevap verecek projelere yerel yönetimler olarak gerekli desteği sağlayacağız” diye konuştu.