USD 32,42
EUR 34,47
ALTIN 2.471,76
BIST100 9.680
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adayı Alemdar: “Turizm ve tarımda Kocaali altın çağını yaşayacak”

Başkan Adayı Alemdar, Kocaali’de yeni dönemde gerçekleştirilecek proje ve meclis üyeleri tanıtım toplantısına katıldı. Programda konuşan Alemdar, “Kocaali’de turizm ve tarımsal faaliyetleri ciddi ölçüde destekleyeceğiz. İlçemiz özellikle fındık üretimiyle ön plana çıkıyor. Bu noktada üreticimizi kesinlikle yalnız bırakmayacağız. Aynı şey turizm için de geçerli. Projelerimizi açıkladık. Kuzey sahillerimizde turizmi artıracak çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.

Başkan Adayı Alemdar: “Turizm ve tarımda Kocaali altın çağını yaşayacak” - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Kocaali meclis üyesi ve proje tanıtım toplantısına katıldı. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu ve Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar’ın katılımıyla gerçekleşen programda, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı İsmail Demir, MHP Kocaali İlçe Başkanı Adnan Arar ve ASKF Başkanı Yaşar Zımba yer aldı.

Başkan Adayı Alemdar: “Turizm ve tarımda Kocaali altın çağını yaşayacak” - Sayfa 2

Kocaali’nin Altın Çağı Başlıyor

Projelerini tanıtan Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, Kocaali’de altın çağın başlayacağını ifade ederek, “İlçemize 15 yıl boyunca hizmet eden Ahmet Acar başkanımıza hizmetleri için teşekkür ediyorum. Bütün hizmetlerimizin odağı insandır. Sakarya’mızın gözbebeği Kocaali’de hedefimiz insanımızın huzurlu ve refah seviyesi yüksek bir hayat yaşamasıdır. İnşallah yeni dönemde Yusuf başkanımızın güçlü destekleriyle Kocaali’de altın çağı başlatacağız. Kararlılıkla, birlik ve beraberlik içerisinde Kocaali’mizi aydınlık yarınlara taşıyacağız” dedi.

Başkan Adayı Alemdar: “Turizm ve tarımda Kocaali altın çağını yaşayacak” - Sayfa 3

Cumhur İttifakı ile geleceğe emin adımlarla yürüyoruz

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ise, “Kocaali Belediyesi’nde 15 yıl geçirdim. 15 yıl boyunca ilçemiz için birçok alanda hizmetler gerçekleştirdik. Tabi tüm bunları sizlerin desteği ve duasıyla yaptık. Ülkemiz şu anda Cumhur İttifakı’mızın güçlü kadrolarıyla geleceğe emin adımlarla yürüyor. Burada 3 seçimde de hemşerilerimiz nasıl Cumhur İttifakı’na destek verdiyseler bu seçimde de aynı desteği verecektir. Yusuf başkanımız ve Turan başkanımız çok kıymetli adaylar, hem şehrimiz hem de ilçemiz için çok güzel işlere imza atacaklarına tüm kalbimle inanıyorum” diye konuştu.

Başkan Adayı Alemdar: “Turizm ve tarımda Kocaali altın çağını yaşayacak” - Sayfa 4

Yapılamaz denilen her şey yapıldı

MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, birlikteliğin gücünü en iyi Cumhur İttifakı’nın ortaya koyduğunu belirterek, “15 Temmuz hain darbe girişimine millet olarak fedakârca karşı çıktık. İşte o gün devletimizin bekası için Cumhur İttifakı ortaya çıktı. O gün çekilen birliktelik fotoğrafı sonrası Zeytindalı operasyonu başladı, milli ve yerli savunma sanayide gelişim başladı, Karabağtekrar geri alındı. Bu birlikteliğin gücünü işte görüyorsunuz. Hamdolsun gelmiş olduğumuz noktada yapamaz, yapılamaz denilen her şey yapıldı. Şuna inanıyorum ki böylesine büyük bir dava, genelde olduğu gibi yerelde de kendini gösterecektir” şeklinde konuştu.