USD 31,38
EUR 34,05
ALTIN 2.100,98
BIST100 9.097
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adayı Alemdar: Sizlerin duasıyla yola çıkıyoruz

Taraklı’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “İstedik ki önce bu davaya gönül vermiş, gece gündüz demeden hizmet etmiş her kim varsa hayır dualarını alıp öyle yola çıkalım. Çünkü bu dava sizlerle var oldu ve sizlerle birlikte geleceğe güçlü adımlarla ilerleyecektir. Rabbim birlik beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Başkan Adayı Alemdar: Sizlerin duasıyla yola çıkıyoruz - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ilçe programlarının son durağında Taraklı’yı ziyaret etti. “Geçmişten Günümüze Taraklı Vefa Buluşması” programına katılan Alemdar’ı, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Özer, MHP İlçe Başkanı Halim Cingöz, Taraklı eski Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve Taraklılar karşıladı. Partililer ve vatandaşların yoğun katılım sağladığı ziyarette AK Parti Milletvekilleri Ali İnci, Murat Kaya, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay yer aldı. Başkan Adayı Alemdar programın ardından Taraklı Belediyesi’ni ziyaret ederek, Başkan Pilavcı’ya başarılar diledi.

Başkan Adayı Alemdar: Sizlerin duasıyla yola çıkıyoruz - Sayfa 2

Ayrışmadan Cumhur İttifakı’na sahip çıkacağız

Programda konuşan Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, “Cumhur İttifakı seçimden seçime indirgenecek bir ittifak değil. Cumhur ittifakı demek, Türkiye demektir. İnşallah Cumhur ittifakı 2019’da olduğu gibi seçimlerden başarıyla çıkacaktır. 5 yılda çok güzel işler yaptık. Tüm olumsuzluklara rağmen bugün vicdanen rahatız çünkü vatandaşımıza hizmet götürmek için sabah akşam çalıştık. İnşallah önümüzdeki süreçte de ayrılmadan ayrışmadan Cumhur İttifakı’na sahip çıkacağız” dedi.

Başkan Adayı Alemdar: Sizlerin duasıyla yola çıkıyoruz - Sayfa 3

Yusuf başkanımızın üstün gayreti şehrimize değer katacaktır

Konuşmasında Türkiye Yüzyılı vurgusu yapan Milletvekili Murat Kaya, “Bizim ittifakımız devletin bekası için bir araya gelmiş dava ortaklığıdır. Sakarya’mız 31 Mart seçimlerinden sonra Türkiye Yüzyılı vizyonuyla yoluna devam edecektir. Bundan kimsenin hiçbir şüphesi olmasın. Yusuf başkanımızın üstün gayreti ve vizyoner bakışıyla şehrimize değer katacaktır. Ben inanıyorum ki hem Taraklı’da hem de diğer ilçelerimizde hemşehrilerimiz Cumhur İttifakı’na gereken desteği fazlasıyla verecektir” şeklinde konuştu.

Başkan Adayı Alemdar: Sizlerin duasıyla yola çıkıyoruz - Sayfa 4

Taraklı bu seçimlerde de en güçlü desteği verecektir

Taraklı’nın tüm seçimlerde güçlü bir destek verdiğine dikkat çeken Milletvekili Ali İnci, “Cumhur İttifakımız 2019’da Taraklı’da büyük başarı gösterdi. Aynı şekilde geçtiğimiz başkanlık seçimlerinde de aynı başarıyı gösterdi. Şimdi önümüzde 31 Mart seçimleri var. Taraklı bu seçimlerde de en güçlü desteği verecektir. Bizler Yusuf başkanımıza sonuna kadar inanıyor ve güveniyoruz. Kendisi hem Sakarya’ya hem de Taraklı’ya en güzel hizmetleri getirecektir” dedi.