USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adayı Alemdar: ''“Hizmet siyaseti adanmışlık ve sadakat ister”

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Akyazı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Bilal Soykan ile Alaağaç ve Karaçalılık mahallelerini ziyaret etti. Konuşmasında eser ve hizmet siyasetinin devam edeceğinin altını çizen Alemdar, “Hizmet siyaseti adanmışlık ve sadakat ister. Yerel yönetimlerimizin hizmet standartlarını yükselteceğiz daha sonra tüm ilçe belediyelerimizle birlikte sıkı bir iletişim halinde olarak bu standartları koruyacağız” dedi.

Başkan Adayı Alemdar: ''“Hizmet siyaseti adanmışlık ve sadakat ister” - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Akyazı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Bilal Soykan ile birlikte Alaağaç ve Karaçalılık mahallelerini ziyaret etti. Programlarda mahalle halkının taleplerini dinleyen Başkan Adayı Alemdar’a, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, MHP Akyazı İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu, AK Parti Akyazı Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çolak eşlik etti.

Başkan Adayı Alemdar: ''“Hizmet siyaseti adanmışlık ve sadakat ister” - Sayfa 2

İlk ziyaretini Alaağaç Mahallesi’ne gerçekleştiren Alemdar, Mahalle Muhtarı Zafer Karacan ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Programda bir selamlama konuşması yapan Karacan,“31 Mart seçimlerinin ülkemize, ilimize, ilçemize ve mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. Sayın başkanlarıma da ziyaretlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Adayı Alemdar: ''“Hizmet siyaseti adanmışlık ve sadakat ister” - Sayfa 3

İlçe başkanlarından kararlılık mesajı

Alaağaç programında konuşan AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, “31 Mart’tan sonra başlayacak kutlu sevdamız için siz kıymetli Alaağaçlı hemşehrilerimizi ziyaret etmek istedik. Akyazı’mıza çok güzel hizmetler yaptık. Bunlar birliğimiz beraberliğimiz gayretimiz sayesinde oldu. Sizlerden Yusuf Başkanımıza ve Bilal başkanımıza her zaman olduğu gibi yine aynı güçlü desteği bekliyoruz” dedi.

Başkan Adayı Alemdar: ''“Hizmet siyaseti adanmışlık ve sadakat ister” - Sayfa 4

Konuşmacılardan MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu ise, “Cumhur İttifakı iradesine sonuna kadar sahip çıkıyoruz. Bu birliğin ve beraberliğin daim olması için gece gündüz demeden tüm teşkilatlarımızla çalışıyoruz. İnşallah 31 Mart seçimlerinde de bu birliğimizi hem ilçemizde hem de tüm Sakarya’da omuz omuza sürdüreceğiz. Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun” dedi.