USD 33,05
EUR 36,01
ALTIN 2.581,77
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adayı Alemdar Ferizli’de

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Ferizli meclis üyesi tanıtım programında toplumun farklı kesimlerine yönelik yapacakları çalışmaları paylaştı: “İşçimizin, çiftçimizin, esnafımızın, vatandaşlarımızın, tüm Sakarya’mızın yanında olacağız. Üreticimize yakıt ve tohum desteğinde bulunacağız. Esnafımızı yalnız bırakmayacağız. Özel gereksinimli bireylerin ve emeklilerimizin su faturalarında indirim sağlayacağız." dedi.

Başkan Adayı Alemdar Ferizli’de - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Ferizli’de belediye meclis üyelerinin tanıtım programına katıldı. Coşku ve heyecanın hakim olduğu program, oldukça yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından Cumhur İttifakı Ferizli Belediyesi Meclis Üyesi adayları sahneye davet edilerek tanıtıldı.

Programa Ferizli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tenha, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kolaşalı, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, STK temsilcileri, mahalle başkanları ve muhtarlar katıldı.

Başkan Adayı Alemdar Ferizli’de - Sayfa 2

Meclis üyelerimiz bu toplumun içinden geliyor

Programda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, “5 yıldan beri belediye başkanlığımızı yapan İsmail başkanımız tekrar aday olarak yola devam ediyor. Ben burada bu toplumun içinden gelen bütün meclis üyelerimize destek talep ediyorum. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Başkan Adayı Alemdar Ferizli’de - Sayfa 3

Yorulmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz

MHP İlçe başkanı Veysel Dikbaş ise, “Dün gerçekleştirilen coşkulu mitinginden ardından bugün de bu programı gerçekleştiriyoruz. Bizler yorulmayacağız. 31 Mart’a kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu birlikteliği sağlayan liderlerimizden Allah razı olsun. Birliğimizin daim olması dileğiyle hepinizi Allah’a emanet ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Adayı Alemdar Ferizli’de - Sayfa 4

Ferizli’de siyaseti değil, hizmeti merkeze alan bir belediyecilik izleyeceğiz

Ferizli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “2019 seçimlerinden itibaren beş yıl boyunca bu kutlu görevi taşıdık. Şimdi ise liderlerimizin takdirleriyle yeniden huzurlarınızdayız. İnşallah 31 Mart sonrası önümüzdeki beş yıla damga vuracağız. İnşallah Yusuf başkanımız ve tüm teşkilatlarımızla Ferizli’ye hak ettiği değeri vereceğiz. Ferizli’nin beklentileri değişti ve gelişti. Önümüzdeki süreçte tüm bu beklentilere cevap vereceğiz. Yorulmadan bıkmadan çalışmaya devam edeceğiz. Pırıl pırıl bir meclis üyesi listesiyle karşınızdayız. Ferizli’de siyaseti değil hizmeti merkeze alan bir belediyecilik sözü verdik. İnşallah bu kutlu mücadelemizi 31 Mart’ta sizlerden gelecek destekle geleceğe taşıyacağız. Cumhur İttifakı olarak dimdik ayaktayız ve meydanlardayız” diye konuştu.