USD 32,60
EUR 34,80
ALTIN 2.497,58
BIST100 9.469
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adayı Alemdar: “Erenler’i çok daha farklı bir noktaya taşıyacağız”

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 31 Mart seçimleri kapsamında Erenler’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Alemdar, “Erenlerimiz ilçe merkezi ve toplamda 33 mahallesiyle ciddi bir potansiyel taşıyor. Tarımdan sanayiye, istihdamdan bulunduğu konuma kadar her alanda gelişime açık bir ilçe. Önemli bir cazibe merkezi olmaması için hiçbir sebep yok. İnşallah Erenler’i çok farklı bir noktaya taşıyacağız” dedi.

Başkan Adayı Alemdar: “Erenler’i çok daha farklı bir noktaya taşıyacağız” - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Erenler ilçesinde bir dizi temaslarda bulundu. Günün ilk saatlerinde TOPÇA (Sakarya Toptancılar Çarşısı) esnafını ziyaret eden Alemdar, akabinde TOPÇA Derneği Başkanı Kadir Karaul ile bir araya geldi.

Başkan Adayı Alemdar: “Erenler’i çok daha farklı bir noktaya taşıyacağız” - Sayfa 2

Bir diğer programında ise ilçede faaliyet gösteren bir valiz fabrikasını ziyaret eden Alemdar’ı firmanın Genel Müdürü Selçuk Başyazıcı ve yönetici Mustafa Kara n karşıladı. Ziyarette üretim alanını gezen Alemdar, çalışanlara kolaylıklar diledi.

Başkan Adayı Alemdar: “Erenler’i çok daha farklı bir noktaya taşıyacağız” - Sayfa 3

Başkan Adayı Alemdar, ziyaretlerine Erenler Halk Eğitim Merkezi ile devam etti. Kurum Müdürü Ali Çakır tarafından karşılanan Alemdar, kurs eğitmenleri ve kursiyerlerle bir araya gelerek çalışmalarla ilgi bilgi aldı. Alemdar’ın bir diğer durağı Sakarya Kasaplar Odası oldu. Oda Başkanı Levent Büyükdemir ve yönetimi ile buluşan Alemdar, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Başkan Adayı Alemdar: “Erenler’i çok daha farklı bir noktaya taşıyacağız” - Sayfa 4

Programlara Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer ve Erenler Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı eşlik etti.