USD 32,41
EUR 34,49
ALTIN 2.481,06
BIST100 9.680
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Başkan Adatı Yusuf Alemdar: “Taraklı yeni dönemde nice eser ve hizmetle buluşacak”

Başkan Adayı Alemdar, Taraklı’nın yeni dönemde nice eser ve hizmetle buluşacağını ifade ederek, “Sakin Şehir Taraklı’nın ruhuna uygun, bölgeye cazibe katacak yeni sosyal alanlar kazandıracağız. Ayrıca ilçe meydanını yenileyeceğiz. Restorasyon çalışmaları ile tarihi evleri aslına uygun restore edeceğiz. Yol konusunda da inşallah eksikleri bir bir tamamlayacağız” dedi.

Başkan Adatı Yusuf Alemdar: “Taraklı yeni dönemde nice eser ve hizmetle buluşacak” - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Taraklı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Programında Pazar Yeri esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, buradaki temaslarının ardından Cumhur İttifakı Taraklı Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Başkan Adatı Yusuf Alemdar: “Taraklı yeni dönemde nice eser ve hizmetle buluşacak” - Sayfa 2

Katılımın yüksek olduğu programa, Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Taraklı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İbrahim Pilavcı, Geyve Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Metin Atalay, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP Taraklı İlçe Başkanı Halim Cingöz, AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mustafa Özen, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Tolun ve Taraklı Gençlik Kolları Başkanı Arda Özkan katıldı.

Başkan Adatı Yusuf Alemdar: “Taraklı yeni dönemde nice eser ve hizmetle buluşacak” - Sayfa 3

Aldığımız emanete başarıyla sahip çıktık

Programda konuşan Taraklı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İbrahim Pilavcı, “2019’dan bugüne başarıyla dolu hizmet dönemi geçirdik. Bu anlamda sizlerin destekleri ve duaları çok önemli, Allah hepinizden razı olsun. İlçemizi doğalgazla buluşturduk. 30-40 yıldır ilçemizin girişine vahşi depolama yapılıyordu, bunun önüne geçmek için aktarma istasyonumuzu hayata geçirdik. Artık o görüntüden kurtulduk. Pazar yerinde kentsel dönüşüm yaptık. Elhamdülillah hepsini hayata geçirdik” dedi.

Başkan Adatı Yusuf Alemdar: “Taraklı yeni dönemde nice eser ve hizmetle buluşacak” - Sayfa 4

Yusuf başkanımızın destekleriyle eksiklerimizi tamamlayacağız

MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş ise, “Bundan 5 yıl önce İbrahim başkanımız görevi devraldığında durum muhasebesi yaptık. O gün sayın başkanımız bize şunu söylemişti; toprağın altında düz yatmak için önce toprağın üstünde dik durmamız lazım demişti. Bu ülkücü duruşun bir örneğidir. İbrahim başkanımız 5 yılda Taraklı’da dik duruşuyla çok güzel işler yaptı. Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Tabi ki eksiklerimiz olabilir. Yapmamız gereken çok iş var ve bundan sonra Yusuf başkanımızın da desteği ile eksiklerimizi tamamlayacağız” dedi.