Bartınlı öğrenciler SUBÜ’de
Bartın Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üniversite adayı öğrencilerine yönelik olarak SUBÜ’ye bir tanıtım gezisi düzenledi. Öğrenciler gezide SUBÜ’nün eğitim-öğretim faaliyetlerini, sosyal imkânlarını ve iş olanaklarını öğrenme fırsatı buldu.
![Bartınlı öğrenciler SUBÜ’de - Sayfa 1](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/11/07/1-PiRT.jpg)
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ), Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek üniversite adaylarını ağırlıyor.
![Bartınlı öğrenciler SUBÜ’de - Sayfa 2](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/11/07/2-khIV.jpg)
Bu kapsamda Bartın Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 12’inci sınıf öğrencileri için düzenlediği tanıtım gezisinde adres SUBÜ oldu.
![Bartınlı öğrenciler SUBÜ’de - Sayfa 3](https://i.haberfokus.com/storage/files/images/2023/11/07/3-ErIU.jpg)
2 öğretmen ve 49 öğrencinin yer aldığı misafirlere ilk olarak Teknoloji Fakültesi Sekreteri Fuat Bilgin ve Araştırma Görevlisi Gizem Ketenci tarafından SUBÜ’nün +1 Eğitim Modeli, öğrencilere sunduğu imkânlar, SUBÜ Konuşmaları, sosyal transkript, iş olanakları ve mesleki eğitimin önemine ilişkin bir sunum gerçekleştirildi.