USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Bartınlı öğrenciler SUBÜ’de

Bartın Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üniversite adayı öğrencilerine yönelik olarak SUBÜ’ye bir tanıtım gezisi düzenledi. Öğrenciler gezide SUBÜ’nün eğitim-öğretim faaliyetlerini, sosyal imkânlarını ve iş olanaklarını öğrenme fırsatı buldu.

Bartınlı öğrenciler SUBÜ’de - Sayfa 1

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ), Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek üniversite adaylarını ağırlıyor.

Bartınlı öğrenciler SUBÜ’de - Sayfa 2

Bu kapsamda Bartın Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 12’inci sınıf öğrencileri için düzenlediği tanıtım gezisinde adres SUBÜ oldu.

Bartınlı öğrenciler SUBÜ’de - Sayfa 3

2 öğretmen ve 49 öğrencinin yer aldığı misafirlere ilk olarak Teknoloji Fakültesi Sekreteri Fuat Bilgin ve Araştırma Görevlisi Gizem Ketenci tarafından SUBÜ’nün +1 Eğitim Modeli, öğrencilere sunduğu imkânlar, SUBÜ Konuşmaları, sosyal transkript, iş olanakları ve mesleki eğitimin önemine ilişkin bir sunum gerçekleştirildi.

Bartınlı öğrenciler SUBÜ’de - Sayfa 4

Üniversite adayları daha sonra İletişim Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. İlknur Çakar eşliğinde Yapay Zekâ ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni, derslikleri, laboratuvarları ve atölyeleri gezdi.