USD 33,03
EUR 36,00
ALTIN 2.581,81
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Bahar dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın yer aldığı Bahar dizisi, Show TV'de başlıyor. Diziyi merak edenler konusu ve oyuncu kadrosuna dair detayları araştırıyor. Peki Bahar dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Bahar dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?
13 Şubat 2024 | 14:00
Son Güncelleme:

Bahar dizi konusu

Bahar, yirmi sene önce tıp fakültesinden mezun olmuş, doktorluk yerine ev hanımlığını seçmiştir. Bahar, başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır.

Bahar’ın doktoru Evren, onu kurtarmaya kararlıdır ve tek kurtuluşunun karaciğer nakli olduğunu söyler. Ailede bir tek Timur’un karaciğeri uyumlu çıkar! Büyük bir eşikle sınanan Yavuzoğlu ailesi için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncu kadrosu

Demet Evgar (Bahar)

Buğra Gülsoy (Evren)

Mehmet Yılmaz Ak (Timur)

Ecem Özkaya

Füsun Demirel

Elit Andaç Çam

Demirhan Demircioğlu

Nil Sude Albayrak

Sena Kalıp

Alisa Sezen Sever

Hatice Aslan

Bahar 1.bölüm

Bahar'ın 1. Bölümünde; Bahar (Demet Evgar), başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu (Mehmet Yılmaz Ak)’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır. Bahar’ın doktoru Evren (Buğra Gülsoy), onu kurtarmaya kararlıdır.