USD 18,82
EUR 20,19
ALTIN 1.130,78
BIST100 4.930
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Atalay'dan Ada Hayat Desteği

Adapazarı Belediyesi tarafından şehrin tam kalbinde hayata geçirilen yerinde kentsel dönüşüm uygulaması olan Ada Hayat Projesi kapsamında Ali Fuat Cebesoy Vergi Dairesi Binası, üçgen parsel binaları ve Hilmi Kayın İş Merkezinin yıkımı tamamlanırken, Belediye eski binasının da yıkımı tamamlanmak üzere.

22 Ocak 2023 | 11:56
Son Güncelleme:

Uygulama Alanında hummalı bir çalışma yürütülürken, Başkan Mutlu Işıksu ve ekibine destek ziyaretleri ise devam ediyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Başkanı Yunus Tever ve son olarak TBMM Başkanı Mustafa Şentop ziyaretlerinin ardından TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Ada Hayat Yerinde Kentsel Dönüşüm Uygulama Alanında incelemelerde bulunarak çalışma süreci hakkında Başkan Mutlu Işıksu'dan bilgi aldı.

Başkan Işıksu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "TÜRK-İŞ Başkanımız kıymetli ağabeyimiz Ergun Atalay, Ada Hayat Yerinde Kentsel Dönüşüm Uygulama Alanımıza teşrif etti ve çalışmalarımızı kendileriyle paylaştık. Her zaman yanımızda olan ve desteğini hiç esirgemeyen kıymetli büyüğümüze şükranlarımızı sunuyoruz." diye konuştu.