USD 33,04
EUR 36,01
ALTIN 2.582,15
BIST100 11.065
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Atabek: Sakaryamız için hedeflerimiz büyük

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve teşkilat mensupları ile birlikte yoğun bir program kapsamında Adapazarı’nda vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Atabek, “Ülkemiz ve Sakarya’mız için daha büyük hedeflerimiz var. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla seçimlerde zafer kazanacak ve hedeflerimizi her zaman olduğu gibi gerçekleştireceğiz.” dedi.

Atabek: Sakaryamız için hedeflerimiz büyük - Sayfa 1

AK Parti Sakarya tam kadro sahada. 

Atabek: Sakaryamız için hedeflerimiz büyük - Sayfa 2

Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte Adapazarı’nı karış karış gezdi,

Atabek: Sakaryamız için hedeflerimiz büyük - Sayfa 3

Esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, şehit ailesi iftarına katıldı, Erzurumlular Derneği’nde vatandaşlarla buluştu ve sahurda Hızırtepe ve Maltepe Mahallelerindeki gençlik buluşmaları ile Adapazarı programını tamamladı.

Atabek: Sakaryamız için hedeflerimiz büyük - Sayfa 4

AK Parti’nin hedeflerini bir bir gerçekleştiren, milletine sevdalı bir parti olduğunun altını çizen ve Adapazarı programını değerlendiren AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Ülkemiz ve Sakarya’mız için daha büyük hedeflerimiz var. Milletimiz hamdolsun Cumhurbaşkanımıza, AK Parti’mize inanıyor ve güveniyor, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla seçimlerde zafer kazanacak ve hedeflerimizi her zaman olduğu gibi gerçekleştireceğiz. Şehrin kalbi Adapazarı’mıza teveccühleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Doğru adımlarla yola devam.” ifadelerini kullandı.