USD 32,86
EUR 35,62
ALTIN 2.548,20
BIST100 11.051
İHBAR hattı 0552 642 79 79

AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM

Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, saha ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Başkan Işıksu, “84 mahallemizde hep sahada olmaya, istişarelerimizle ihtiyaçları tespit edip hızla gidermek için aşkla çalışmaya, başarıya ve berekete devam. Adapazarı için yola devam.” dedi.

AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM - Sayfa 1

Işıksu Sürekli Sahada

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ediyor. Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar’a Adapazarı’nda Eser İlkokulu, Yenigün Ortaokulu ve Sezginler MTAL Uygulama Oteli ziyaretlerinde eşlik eden Başkan Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ile birlikte MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ve teşkilat üyeleri ile buluştu; Korucuk’ta açılışa hazırlanan Kapalı Pazar Yeri ile Mahallemi Güzelleştiriyorum çalışmalarını inceledi ve günün akşamında Aşırlar, Nasuhlar ve Karadavutlu mahalle buluşmaları gerçekleştirdi.

AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM - Sayfa 2

Adapazarı İçin Yola Devam

Programlar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Mutlu Işıksu, “Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, gerçek belediyeciliğin Adapazarı’mızda devam etmesi için çok çalışmayı sürdürüyoruz. Kıymetli hemşehrilerimizle her daim biriz, beraberiz. Her mahallemizde hamdolsun insana dokunan eser ve hizmetleri hayata geçirmenin, kıymetli hemşehrilerimizin teveccüh ve desteklerine mazhar olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. 84 mahallemizde hep sahada olmaya, istişarelerimizle ihtiyaçları tespit edip hızla gidermek için aşkla çalışmaya, başarıya ve berekete devam. Adapazarı için yola devam. Çünkü kıymetli hemşehrilerimiz bilir. Gerçek belediyecilik AK Parti’dir.” ifadelerini kullandı.