USD 18,64
EUR 19,30
ALTIN 1.052,13
BIST100 4.961
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Arifiyelilerin nefes alabileceği bir alan

Arifiye Belediyesi ilçe genelinde yeşil alanları arttırmaya ve vatandaşların sosyal yaşamlarını çeşitlendirmeye yönelik hazırlanan projeler kapsamında, Orta Kirazca Mahallesine “Mısır Araştırma Park” adında yeni bir alan kazandırıyor.

Arifiyelilerin nefes alabileceği bir alan - Sayfa 1

Arifiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından hazırlanan “ Mısır Araştırma Park” projesi içerisinde; yürüyüş yolları, çocuk oyun grupları, oturma alanları, kır düğün bahçesi, spor alanları ve halk eğitim merkezi bulunuyor.

1 7
Arifiyelilerin nefes alabileceği bir alan - Sayfa 2

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “ İlçe genelinde vatandaşlarımızın nefes alabileceği yeşil alan ve sosyal yaşam alanlarını artırmaya yönelik çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu kapsamda, Orta Kirazca Mahallesinde Hal Binasına yakın eskiden fidanlık olarak kullanılan alanı Belediyemize kazandırarak sosyal yaşam alanına çeviriyoruz. Toplam 7200 m²’lik alan içerisinde Spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun grupları  ve oturma alanlarını oluşturduk. Burada bulunan binanın tadilatını yaptık. Bu binayı da halk eğitim binası olarak değerlendirmeyi düşünüyoruz.  İnşallah en kısa süre içerisinde buradaki çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. “ ifadelerini kullandı.

2 7
Arifiyelilerin nefes alabileceği bir alan - Sayfa 3
3 7
Arifiyelilerin nefes alabileceği bir alan - Sayfa 4
4 7