USD 27,38
EUR 29,01
ALTIN 1.627,65
BIST100 8.335
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Ali İhsan Yavuz Akyazı’da temaslarda bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte Akyazı’da temaslarda bulundu.

Ali İhsan Yavuz Akyazı’da temaslarda bulundu - Sayfa 1

TBMM’nin tatile girmesinin ardından Sakarya’daki programları kapsamında ilçeleri gezen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz dün Akyazı’daydı. Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Akyazı’daki ziyaretlerine AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı’ndan başladı. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve İlçe Başkanı Mesut Ekrem ile birlikte partililer ile bir araya gelen Ali İhsan Yavuz, sonrasında ise Akyazı Belediyesi’ni ziyaret etti.

Ali İhsan Yavuz Akyazı’da temaslarda bulundu - Sayfa 2

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Aslan Yılmaz ve belediye çalışanları tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, belediyeyi gezerek çalışanlar ile selamlaştı. Belediye Başkanı Bilal Soykan ve çalışma arkadaşlarının başarılı çalışmalara imza attıklarını ifade eden Ali İhsan Yavuz, “ AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerine Akyazı’da şahit oluyoruz. Akyazı’da devletimizin de destekleri ile önemli projeler hayata geçiyor. Akyazı AK Parti belediyeciliği ile gelişmeye devam ediyor” şeklinde konuştu.

Ali İhsan Yavuz Akyazı’da temaslarda bulundu - Sayfa 3

Ziyaretlerinden dolayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’a teşekkür eden Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Sayın Genel Başkan Yardımcımız Akyazı’mız için yaptığımız çalışmalarda bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemiyor. Varlığını ilçemizden eksik etmeyerek, samimi duruşu ve başarılı çalışmalarıyla siyasete yeni bir soluk kazandıran kadirşinas Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Milletimize hizmet yolculuğunda bir ve beraber olarak en güzel çalışmaları yapmaya devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

Ali İhsan Yavuz Akyazı’da temaslarda bulundu - Sayfa 4

Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz Akyazı Belediyesi ziyareti sonrasında Akyazı’ya gelen İstanbul Milletvekili ve Genel Merkez Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Tülay Kaynarca, Belediye Başkanı Bilal Soykan, İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve beraberindeki heyet ilçe merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Yavuz ve beraberindeki heyet Akyazı’da sokak sokak gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ziyaretinin ardından ise Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Ali İhsan Yavuz ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca’ya inşaatı hızla devam eden ilçe tarihinin en büyük projesi Akyazı Spor Kompleksi Projesi’ni gezdirdi.