USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Alemdar: Sakarya’nın kültürel zenginliği ülkemize örnektir

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Doğu ve Güneydoğu Anadolu kanaat önderleriyle bir araya geldi. Alemdar, “Sakarya’nın kültürel zenginliği ülkemize örnektir. Farklı kültürlerin bir arada kardeşçe yaşadığı şehrimize Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’dan gelerek zenginlik kattınız. Hep birlikte kadim şehrimizde bir ve beraberiz. İnşallah birlikteliğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Alemdar: Sakarya’nın kültürel zenginliği ülkemize örnektir - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile birlikte Doğu ve Güneydoğu Anadolu kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Programda bölge temsilcileriyle fikir alışverişi gerçekleştiren Alemdar, sıcak karşılama için teşekkür etti. Programda ayrıca AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Ağrılılar Dernek Başkanı Mehmet Berke ve davetliler yer aldı.

Alemdar: Sakarya’nın kültürel zenginliği ülkemize örnektir - Sayfa 2

Kardeşlik duygularımızı pekiştireceğiz

Programın açılış konuşmasını yapan Ağrılılar Dernek Başkanı Mehmet Berke, “Bizler Anadolu’nun çeşitli illerinden göç etmiş, işini yuvasını Sakarya’da kurmuş 400 bin kişilik çok büyük bir aileyiz. Yaşadığımız coğrafyanın her köşesinde kardeşlik duygusu içerisinde yaşanılacağına inanıyoruz. İnşallah bu kardeşlik duygumuzu sizlerle birlikte daha da pekiştirerek devam ettireceğiz” dedi.

Alemdar: Sakarya’nın kültürel zenginliği ülkemize örnektir - Sayfa 3

Hizmete, çalışmaya, başarıya devam

Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutluk Işıksu, programda yaptığı konuşmada şehrin kalbinde güzel bir uyum sağladıklarını ifade ederek, “Adapazarı’nda 5 yıllık süreçte çok önemli hizmetleri hayata geçirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Tüm bunların yanı sıra kurum ve kuruluşlarımızla, esnafımızla, iş dünyamızla, gençlerimizle, milletimizin tüm kesimleriyle oluşturduğumuz istişare kültürü çok değerli. Hamdolsun şehrin kalbinde biriz, hep beraberiz. Destekleriniz ve dualarınızla inşallah 31 Mart sonrasında da hizmete, çalışmaya, başarıya ve berekete devam” diye konuştu.

Alemdar: Sakarya’nın kültürel zenginliği ülkemize örnektir - Sayfa 4

Her birimiz kardeşlik coğrafyamızda yaşıyoruz

Kardeşlik coğrafyası Sakarya’da kültürel çeşitliliğin bir zenginlik olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Tever, “Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Cumhur İttifakı’mızın hep yanında oldunuz. Şimdi önümüzde yerel seçim var. 16 ilçemizde sizlerden destek istiyoruz. Bir hedefimiz var, Sakarya’mızın tamamında Cumhur İttifakı’nın tüm adaylarını sandıktan lider çıkarmak, yani 17-0 yapmak. Bu iddiamızı sizlerin bize olan desteği ve güveni olduğu için koyduk. İnşallah daha güzel günlerde sağlıklı mutlu huzurlu bir şekilde birlikte yaşarız” dedi.