USD 31,38
EUR 34,05
ALTIN 2.100,98
BIST100 9.097
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Alemdar: Planlamalarımızı hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret etti. Programda konuşan Alemdar, “Tecrübeleriniz bizler için çok kıymetli. Sürekli gelişen ve nüfusu her geçen gün artan şehrimizin ulaşım konusundaki sıkıntılarını çözmek için siz kıymetli oda üyelerimizle istişare edeceğiz” dedi.

Alemdar: Planlamalarımızı hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile devam etti. Oda Başkanı Yusuf İlkhun ve şoför esnafı tarafından karşılanan Alemdar’a, TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan ve Sakarya Milletvekili Ali İnci, İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik katıldı. Ziyarette selamlama konuşması yapan Oda Başkan İlkhun, “Çıkmış olduğunuz yolda başarılar dileriz. Adaylığınız açıklandığı andan itibaren Sakarya’da pozitif bir hava oluştu. İnşallah bu pozitif hava devam eder ve şehrimize birlikte hizmet ederiz” dedi.

Alemdar: Planlamalarımızı hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz - Sayfa 2

Program konuşan İl Başkanı Yunus Tever, “Bir yerel seçim yarışına girdik. Mücadelemiz en yüksek oyu alabilmek. Cumhurbaşkanımız Sakarya’mızı AK Sevdanın kalesi olarak nitelendiriyor. İnşallah biz bu kalede en yüksek oyu alarak birinci parti olacağız. Biz her zaman oda başkanlarımızla uyumlu çalıştık. Bu çalışma inşallah Yusuf Başkanımızla birlikte daha güçlü devam edecektir” dedi.

Alemdar: Planlamalarımızı hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz - Sayfa 3

Odalarla sıkı bir iletişim halinde olduklarını ifade eden Sakarya Milletvekili ve TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan ise, “Geçmiş 5 yıllık süreçte odamıza sık sık geldim. Rabbim birliğimizi daim etsin. Biz her zaman sizlerden memnun kaldık. Önümüzde önemli bir yerel seçim var. Yusuf Başkanımızı sizlere anlatmamıza gerek yok, o sizlerin çok yakından tanıdığınız bir başkan. Hem teşkilattan hem belediyecilikten gelme kıymetli bir şahsiyet. İnşallah Yusuf Başkana ve Cumhur İttifakı’na en güçlü şekilde desteği vererek şehrimizin en güzel yarınlara ulaşmasını sağlayacağız” diye konuştu.

Alemdar: Planlamalarımızı hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz - Sayfa 4

Konuşmasında güçlü destek vurgusu yapan Sakarya Milletvekili Ali İnci, “Yusuf Başkanımız tüm kesimlere karşı adaletli ve hakkaniyet içerisinde davranan bir insandır. Hepimiz kendisini çok iyi tanıyoruz. İnşallah elinden gelen tüm gayreti gösterecek ve Sakarya’mıza gereken hizmeti getirecektir. Bizler de ona en güçlü şekilde destek vermeliyiz. Bundan dolayı sen ben demeden Sakarya’mızda Cumhur İttifakı’na en yüksek desteği vereceğimize inanıyorum” dedi.