USD 30,99
EUR 33,68
ALTIN 2.020,55
BIST100 9.326
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Alemdar: Milletimizin yüzünü yere düşürmeyeceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, gün boyu gerçekleştirdiği ziyaretlere Akyazı ile devam etti. Teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, “Akyazı her daim AK sevdamıza sahip çıktı. En güçlü desteği vererek Marmara’da birinci oldu. Şunu çok iyi biliyorum ki Akyazı Cumhur İttifakı olarak 31 Mart seçimlerinde de çalmadık kapı bırakmayacak ve yine Marmara Bölgesi’nin lider ilçesi olacaktır” dedi.

Alemdar: Milletimizin yüzünü yere düşürmeyeceğiz - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında Akyazı’da ziyaretlerde bulundu. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün’ün eşlik ettiği ziyarette, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, AK Parti Akyazı İlçe Teşkilat Başkanı Mesut Ekrem ve teşkilat mensupları Alemdar’ı coşkuyla karşıladı.

Alemdar: Milletimizin yüzünü yere düşürmeyeceğiz - Sayfa 2

Ziyaretlerine Akyazı Belediyesi’nde başlayan Başkan Adayı Alemdar, “İnsanıyla, kültürüyle ve geçmişiyle köklü bir geleneğe sahip olan Akyazı, her daim AK sevdamıza sahip çıktı. En güçlü desteği vererek Marmara’nın birinci oldu. Bizler sizlerden razıyız, Rabbim de sizlerden razı olsun. Şunu çok iyi biliyorum ki Akyazı 31 Mart seçimlerinde de çalmadık kapı bırakmayacak ve yine Marmara Bölgesi’nin lider ilçesi olacaktır” diye konuştu. Başkan Adayı Alemdar makam ziyaretinin ardından Akyazı Belediyesi çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Alemdar: Milletimizin yüzünü yere düşürmeyeceğiz - Sayfa 3

Akyazı Belediyesi sonrası Akyazı İlçe Teşkilatını ziyaret eden Alemdar, burada meşaleler ve çiçeklerle karşılandı. İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve Akyazılı dava arkadaşlarına sıcak karşılamaları için teşekkürlerini sunan Alemdar, “Bizler Akyazı teşkilatımızın çalışma azmine şahidiz. Bir an olsun bizleri yalnız bırakmadınız. Bu dava için tüm fedakârlığı ortaya koyarak en güçlü desteği verdiniz. Hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart seçimlerinde de tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte zafere yürüyeceğiz” dedi.

Alemdar: Milletimizin yüzünü yere düşürmeyeceğiz - Sayfa 4

Akyazı’da ki bir diğer ziyaret Cumhur ittifakı ortağı MHP Akyazı İlçe Başkanlığına oldu. İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Alemdar, birlik beraberlik vurgusu yaptı. Her zamankinden daha çok birlik olmalı, Türkiye yüzyılı hedeflerimize birlikte ulaşmalıyız temennilerinde bulundu.