USD 32,82
EUR 35,14
ALTIN 2.450,67
BIST100 10.771
İHBAR hattı 0552 642 79 79

Alemdar ile Işıksu esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile birlikte Çark Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Alemdar, “Bizim temel amacımız insanımıza hizmettir. Bu uğurda atılacak adımları, yapılacak yatırımları, kaldırılacak engelleri her daim esnafımızın ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz” dedi. Işıksu ise esnaf ve vatandaşlarla bir ve beraber olmayı sürdüreceklerinin altını çizdi.

Alemdar ile Işıksu esnaf ve vatandaşlarla buluştu - Sayfa 1

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile birlikte Çark Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Alemdar ile Işıksu esnaf ve vatandaşlarla buluştu - Sayfa 2

Ziyaretlere MHP İl Başkan Yardımcısı Faruk Polat, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve CADDER Başkanı Yaşar Yıldırım da eşlik etti.

Alemdar ile Işıksu esnaf ve vatandaşlarla buluştu - Sayfa 3

Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Çark Caddesi ziyaretinin ardından şehrin kalbi Adapazarı’nın ticaretin merkezi olduğuna dikkat çekerek, “Kadirşinas esnafımızla her daim bir ve beraber olduk, beraber olmayı sürdüreceğiz. Seçimlerde inşaallah yeni bir zafer daha kazanarak şehrimizin daha güzel yarınlarını Cumhur İttifakı Milletvekillerimiz, İl ve İlçe Başkanlarımız, Yusuf Alemdar Başkanımız, çok kıymetli hemşehrilerimiz hep birlikte inşa ve ihya etmeye, el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Adapazarı için gayrete, başarıya, berekete devam. Adapazarı için yola devam” ifadelerini kullandı.

Alemdar ile Işıksu esnaf ve vatandaşlarla buluştu - Sayfa 4

Çark Caddesi’nde güler yüz ve samimiyetle ilgilerini eksik etmeyen tüm vatandaşlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Alemdar, “Türkiye’de belediyeciliğin ve yerel hizmetin adresi AK Parti’dir. Bizim temel amacımız insanımıza hizmettir. Bu uğurda atılacak adımları, yapılacak yatırımları, kaldırılacak engelleri her daim esnafımızın ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz. Esnafımız bu şehrin aynasıdır. Sakarya’mız için üreteceğimiz projelerde her daim esnafımız ve vatandaşlarımızla istişare halinde olacağız” diye konuştu.